Szopka bożonarodzeniowa

  Szopka bożonarodzeniowa jest wyrazem pragnienia spędzenia czasu w spokoju i harmonii z dala od codziennych problemów w gronie najbliższych osób. Sen, w którym oglądasz szopkę stanowi zapowiedź radosnych wydarzeń oraz pokoju. Nic nie powinno zakłócić Twoich najbliższych planów, wszystko co sobie zaplanujesz znajdzie pozytywny finał. Sennik podaje, że szopka bożonarodzeniowa ma zwykle pozytywne znaczenie we śnie. Jest wyrazem radości i wzajemnego wsparcia kochających się osób. Sen o szopce bożonarodzeniowej może być także wyrazem tęsknoty za czasami dzieciństwa oraz radosnym celebrowaniem świąt.
  Jeśli kupujesz szopkę bożonarodzeniową jest to znak, że pragniesz spotkać się z własną rodziną, z którą od dawno nie miałeś kontaktu. Taki sen może również wieszczyć pogodzenie się ze sobą dwóch zwaśnionych stron.
  Gdy sam robisz szopkę bożonarodzeniową, Twoja przyszłość rysuje się w samych pozytywnych barwach, czeka Cię w życiu wiele szczęścia i pozytywnych wyzwań, które z radością będziesz realizować.
  Kiedy widzisz Jezusa w szopce bożonarodzeniowej to taki sen świadczy to o pozytywnej zmianie kierunku w jakim zacznie zmierzać Twoje życie. Kurs, który obierzesz pomoże Ci uzyskać to, czego od dawna pragniesz dla siebie i dla własnej rodziny.
  Jeśli podziwiasz szopkę bożonarodzeniową, wówczas jest to zapowiedzią spokoju oraz pozytywnych wydarzeń w życiu osoby śniącej.
  Zniszczenie szopki bożonarodzeniowej w marzeniach sennych oznacza, że czyjeś szczęście stanie się zadrą w Twoim oku. Pozazdrościsz pewnej osobie ze swojego otoczenia uporządkowanego i radosnego życia, w przyszłości jednak będziesz tego bardzo żałować.
  Gdy szopka bożonarodzeniowa płonie we śnie to taki symbol wskazuje na narastający gniew oraz nawarstwiające się uczucia i emocje śniącego, które w końcu będą musiały znaleźć swoje ujście.

Zobacz także:

 • Durszlak
 • Ring
 • Premia