Szklarnia

Motyw szklarni we śnie przypomina o potrzebie poszukiwania schronienia oraz cennego pożywienia stanowiącego pokarm nie tylko dla ciała, ale także dla duszy śniącego. Sen o szklarni świadczy także o konieczności poszukiwania kontaktu z przyrodą i tym, co bliskie naturze.

Szklarnia – znaczenie podstawowe:

Widok szklarni wróży według sennika skupienie się na przyziemnych sprawach oraz zapewnienie sobie oraz własnej rodzinie podstawowych potrzeb życiowych.

Jeśli budujesz szklarnię we śnie jest to wyraźnym sygnałem wskazującym na potrzebę odnalezienia swojego miejsca na ziemi, uszeregowania własnych priorytetów według najważniejszych potrzeb, których dostrzeżenie wymagać będzie od Ciebie dużej wrażliwości oraz rodzinnego obiektywizmu.

Sadzenie warzyw w szklarni jest zapowiedzią wzmocnienia wzajemnych relacji z przyjaciółmi i bliskimi. Budowanie nienagannego wizerunku w oczach innych ludzi zajmie Ci wiele czasu, jednak jego utrzymanie będzie jeszcze trudniejsze. Musisz więc pamiętać, że zdrowy rozsądek i kontakt z innymi ludźmi może się okazać kluczem do Twojego sukcesu.

Pomidory rosnące w szklarni są według sennika symbolem szczęścia domowego ogniska oraz zapowiedzią dobrego zdrowia i spokojnego życia.

Sen o zrywaniu plonów ze szklarni to znak, że Twoja mozolna praca w końcu zacznie Ci się opłacać. Nowe perspektywy i szanse, które nagle otworzą sprzed Tobą drzwi do sukcesu wprawią Cię w całkowite osłupienie.

Sprzątanie szklarni we śnie wróży zaprowadzenie w życiu niezbędnych porządków, wprowadzenie na stałe nowego ładu a także odnowienie dawnych relacji z bliskimi i przyjaciółmi.

Zniszczona szklarnia w marzeniach sennych oznacza, że masz przed sobą do załatwić wiele spraw, które od pewnego czasu utknęły w martwym punkcie. Jednak przez permanentny brak czasu ciężko będzie Ci uporać się ze wszystkim, co jest konieczne do wykonania. W końcu jednak pozbędziesz się wszelkich zmartwień i rozwiążesz problemy, które od dłuższego czasu zaprzątają Ci głowę.