Szczaw

Szczaw w snach jest symbolem zdrowia i witalności, symbolizuje szczęście w mroczne dni, niekiedy także kojarzony jest z nadejściem wiosny. Według wielu doniesień z sennika szczaw jest oznaką odrodzenia oraz odpoczynku na łonie natury. Szczaw według sennika nawiązuje do zmiany utartych schematów i postaw a także zyskania świeżego spojrzenia na rzeczy, które do tej pory sprawiały wszystkim wiele trudności. Sen o szczawiu może być także symbolem rodzącego się powoli instynktu macierzyńskiego.

Znaczenie snu szczaw

Kiedy widzisz szczaw – jest to znak, że pora na zmiany, które mogą wywołać w Twoim życiu wiele szczęścia i radości. W niektórych sytuacjach może także wieszczyć poprawę stanu zdrowia śniącego.

Jedzenie szczawiu – wieszczy zmianę starych przyzwyczajeń na lepsze, rezygnację z dawnych nawyków żywieniowych oraz złych wyborów. Najprawdopodobniej odkryjesz w sobie nową pasję bądź poznasz kogoś, kto pokarze Ci nowa drogę Twojego życia. Nabierzesz chęci do życia oraz realizacji swych pragnień.

Szczaw rosnący na łące – jest zwiastunem nowych wieści, niewykluczone również, że w najbliższym otoczeniu bądź rodzinie pojawi się nowy członek.

Zrywanie szczawiu – w marzeniach sennych wieszczy, że ktoś pragnie nawiązać z Tobą osobisty kontakt bądź chce przekazać Ci prawdę, którą odkrył dzięki własnym doświadczeniom.

Zupa szczawiowa – to znak, że otrzymasz nowy zastrzyk energii, który pozwoli Ci osiągnąć w życiu wielki sukces oraz samospełnienie. Twoja kondycja fizyczna znacznie się poprawi a Ty nabierzesz wiatr w żagle i zaczniesz wreszcie żyć pełną piersią.

Suszony szczaw w snach – jest oznaką pragnienia wznowienia starych znajomości bądź odkrycia na nowo w sobie dawnych, zapomnianych pasji.