Szaszłyk

Szaszłyk widziany w snach jest zapowiedzią poprawy wzajemnych relacji z bliskimi, owocnych spotkań towarzyskich. Może także stanowić zapowiedź uroczystości na czyjąś cześć. Smaczne szaszłyki są według sennika zapowiedzią poprawy kondycji życiowej, radosnego życia oraz zrzucenia ciężaru niechcianych obowiązków. Niesmaczne natomiast zwiastują utratę sił witalnych i wiary we własne siły.

Podstawowe znaczenie snu szaszłyki:

Jedzenie szaszłyków w snach jest wyrazem potrzeby spotkania z bliskimi oraz wypoczynku. Twoja podświadomość ujawnia, że nadszedł czas na zrobienie sobie w życiu pauzy od codziennych trudów i znojów.

Nabijanie szaszłyków na patyczki wieszczy śniącemu cykl następujących po sobie życiowych wzlotów i upadków. Każdy sukces będzie doprowadzał Cię do porażki i odwrotnie. Koło zatoczy się dopiero wtedy, gdy przestaniesz stawiać wszystko na jedną kartę.

Jeśli w szaszłyku jest więcej warzyw a nie mięsa jest to znak, że zainwestujesz we własne zdrowie, przez co będziesz mieć w sobie więcej energii oraz sił witalnych do życia.

Jeśli śnisz, że w szaszłyku jest więcej mięsa niż warzyw wówczas wróży Ci to osiągnięcie lepszego stanu finansowego w przyszłości.

Sen, w którym kupujesz szaszłyki oznacza, że odejdziesz w życiu od swoich pierwotnych założeń lecz niestety eksperyment się nie uda, nie będziesz też zadowolony ze swoich osiągnięć finansowych.

Pieczenie bądź grillowanie szaszłyków świadczy w snach o lepszym nastawieniu do życia oraz większej motywacji do pracy. Twoje osiągnięcia staną się zachętą do podążania za wyznaczonym celem.

Przypalone lub zepsute szaszłyki nie wróżą niczego dobrego. Są zwiastunem pogorszenia samopoczucia a w niektórych przypadkach nawet choroby.