Sympatia

Sympatia pojawiająca się w snach wskazuje na ukryte pragnienie romansu, tęsknotę za uczuciem do drugiej osoby bądź jest wyrazem szczęścia w miłości. W negatywnym znaczeniu sympatia może przestrzegać przed zwierzaniem się przypadkowym osobom. Pamiętaj, że nie każdy ma wobec Ciebie dobre intencje i w każdej chwili może wykorzystać swoją naiwność, aby osiągnąć swój cel. Sennik kolega, który mi się podoba.

Sympatia – znaczenie snu

Jeśli śnisz, że jesteś czyjąś sympatią – to najczęściej znak, że masz cichego wielbiciela choć boisz się do tego przyznać. Jeśli będziesz dalej ignorować tą sytuację. Twoja naiwność może sprawić, że nie tylko będziesz żałować, że nie poznałeś bliżej tej osoby, ale także możesz przez długi czas się za to obwiniać.

Jeśli we śnie śnisz o swojej sympatii – wówczas ,oznacza to, że nie potrafisz sobie wybaczyć pewnych kwestii z przeszłości i wciąż do nich powracasz. To może rodzić w Tobie wielkie frustracje, które niewątpliwie spowolnią Twój rozwój.

Sen, w którym sympatia Cię odrzuca – symbolizuje niepokój oraz wskazuje na brak zainteresowania współpracą z osobą z Twojego otoczenia. Niekiedy taki sen nie ma nic wspólnego z sympatią, lecz jest wynikiem rozczarowania z powodu życiowych niepowodzeń.

Rozmowa z własną sympatią – według sennika jest oznaką, że zaczniesz wreszcie być z kimś szczery. Choć przez chwilę będziesz kręcić się w kółko, jednak głęboka wiara we własne siły sprawi, że będziesz mieć więcej odwagi i zaczniesz dokonywać słusznych wyborów.

Kłótnia z sympatią w snach oznacza, że będziesz na siebie zły, gdyż nie przyznasz się w porę do błędu bądź nie wyjawisz swoich prawdziwych uczuć. Zgodnie z sennikiem kłótnia ze swoją sympatią we śnie sugeruje, że jesteś na siebie zły, ponieważ boisz się przyznać do tego, co czujesz. Zastanów się jak postępować w przyszłości, aby wciąż nie zastanawiać się co by było, gdyby.

Sen o ukryciu się przed własną sympatią wróży, że możesz zostać źle zrozumiany przez kogoś z Twojego najbliższego otoczenia. Ktoś może pomylić Twój wyraz dobroci z uwodzeniem. Być może ktoś źle zinterpretuje Twoją nieśmiałość i odbierze ją jako arogancję.

Jeśli Twoja sympatia ukrywa się przed Tobą – jest oznaką sabotowania własnych działań. Próba zbliżenia się do kogoś może zakończyć się fiaskiem.

Podrywanie bądź uganianie się za sympatią w snach – wieszczy, że zawiedziesz się na kimś. Zdasz sobie sprawę z tego, że postąpiłeś niewłaściwie bądź przegapiłeś szansę, która może już nigdy sienie powtórzyć.

Porzucenie własnej sympatii w snach to znak, że pozwolisz, aby uprzedzenia kontrolowały Twoim życiem. Niepotrzebnie zaczniesz się kierować w życiu opinią innych ludzi bądź plotkami, przez co stracisz względy osoby, na której Ci zależy.

Taniec z sympatią to znak, że pragniesz w życiu nowych wyzwań, doskwiera Ci także brak uwagi ze strony osoby, na której bardzo Ci zależy.

Przystojny chłopak sennik

Kiedy śnisz o przystojnym chłopaku, wówczas jest to znak, że na siłę próbujesz z kimś się zaprzyjaźnić. Pamiętaj, że do tanga trzeba dwojga i na siłę nikogo do siebie nie przekonasz, zaplanowany efekt może być wręcz odwrotny.

Sennik kolega, który mi się podoba

Kiedy śnisz o koledze, który Ci się podoba, wówczas oznacza to, że pragniesz znaleźć sposób na relaks. Osoba, którą uważałeś za swojego idola, może bardzo Cię rozczarować.

Zobacz także:

  • Rękawiczki
  • Karmnik
  • Fan