Sylwester

  Sylwester we śnie jest symbolem nadchodzących zmian oraz zwiastunem nadejścia nowego etapu w życiu. Przed Tobą czas pełen radości i bajecznych wzniesień. Sen o Sylwestrze może sprawić, że poczujesz się w życiu pewniej, staniesz się bardziej zdeterminowany, być może nawet uświadomisz sobie, że potrzebujesz zmiany w swoim życiu.
  Impreza sylwestrowa stanowi ostrzeżenie, by nie ulegać w życiu nadmiernie złudzeniom, bo możemy zostać przytłoczeni zwykłą codziennością, najlepiej więc zacząć czerpać szczęście garściami wszędzie tam, gdzie można je znaleźć.
  Kiedy śnisz, że organizujesz Sylwester oznacza to, że jesteś gotowy do przejęcia inicjatywy w życiu i dokonania pozytywnych zmian.
  Jeśli śnisz, że w Sylwestra wydarzy się coś złego, wówczas jest to wróżba, że wkrótce zakończysz pewien etap swojego życia. Tak więc, jeśli wydarzenie ma miejsce w ten konkretny dzień w roku, to znak, że jesteś gotowy, aby coś zakończyć, może to być koniec związku miłosnego bądź zerwanie kontaktów biznesowych. Tak czy inaczej, będzie to coś, z czego jesteś gotów zrezygnować.
  Kiedy śnisz, że idziesz na imprezę sylwestrową to znak, że czujesz się nieco zaniedbany i próbujesz zwrócić na siebie czyjąś uwagę.
  Sen o Sylwestrze u przyjaciela stanowi ostrzeżenie, by nie zaniedbywać osób, którzy są nam bliscy, nigdy nie wiadomo kiedy będziemy potrzebowali Ich pomocy.
  Sen o przegapieniu Sylwestra oznacza, że czujesz w życiu przesyt, jesteś zestresowany, żeby temu zaradzić musisz najpierw pozbyć się codziennej rutyny. Być może również boisz się porażki ponieważ wciąż nie masz wiary w swoje mocne strony.
  Jeśli widzisz jak zegar wybija północ, wówczas sen oznacza, że nawiążesz szereg pozytywnych relacji, które pozwolą Ci znów uwierzyć w przyszłość.