Sygnał

Sygnał w snach jest symbolem ukrytej prawdy lub ważnych tajemnic. Być może masz sekrety, które wciąż skrywasz przed światem. Najwyższy czas, aby wyjść z kokonu, który zbudowałeś wokół siebie i zacząć normalnie żyć. Sen o sygnale może również oznaczać, że pozwalasz uprzedzeniom kontrolować swoim życiem. Jeśli chcesz być bardziej spełniony i szczęśliwy, musisz bardziej otworzyć się na nowych ludzi i ich doświadczenia.

Co symbolizuje sygnał we śnie?

Sygnał karetki

Kiedy śnisz o sygnale karetki, jest to znak, że w Twoim życiu najprawdopodobniej dzieje się coś niepokojącego. Być może masz problemy, których nie potrafisz sam rozwiązać bądź boisz się powiedzieć o nich innym. Sygnał karetki słyszany w snach może także wskazywać na konieczność zwrócenia uwagi na własny stan zdrowia. Wczesna ocena jest bowiem bardzo ważna pod kątem dalszej profilaktyki.

Sen o dawaniu sygnałów

Kiedy we śnie ktoś daje śniącemu odebrać jako ostrzeżenie przed czyhającym niebezpieczeństwem. W porę zostaniesz ostrzeżony przed tym, czego wcześniej nie planowałeś. Jeśli we śnie otrzymujesz jakiś sygnał, oznacza to, że powinieneś być ostrożny w podejmowaniu decyzji, musisz także uważać na to, co mówisz bowiem niektórzy ludzie potrafią jedynie żyć plotkami.

Słaby sygnał

Sen o słabym sygnale jest wskazuje na problemy z rozpoznaniem czyhającego niebezpieczeństwa. Jeśli w porę nie zorientujesz się, na kogo możesz liczyć a kto jest Twoim wrogiem, nie uda Ci się rozwiązać problemu na czas.

Wyraźny sygnał

Kiedy śnisz o dobrze słyszanym i wyraźnym sygnale, oznacza to, że otrzymasz w porę ostrzeżenie, aby dokonać w życiu pewnych zmian. Będziesz mieć czas na to, aby wszystko włąściwie przygotować. Taki sen może również oznaczać, że pokonasz niechcianego wroga Jego własnymi metodami. Jednak Przyniesie Ci to jednak jedynie chwilową satysfakcję ponieważ na dłuższą metę nie będziesz dumny ze swych osiągnięć.

Sygnał ostrzegawczy

Sen o sygnale dźwiękowym może oznaczać, że włączy Ci się lampka ostrzegawcza związana z jakąś dziedziną Twojego życia. Być może wreszcie zaczniesz dostrzegać rzeczy, które do tej pory nie były dla Ciebie widoczne gołym okiem, lecz sprawiały Ci wiele trudności.

Sygnał dźwiękowy

Kiedy śnisz, że słyszysz sygnały dźwiękowe, mogą one stanowić przypomnienie o jakiś ważnym wydarzeniu w Twoim życiu. Być może regularnie zapominasz o istotnych rocznicach bądź datach. Sygnały dźwiękowe pojawiające się w snach mogą być także wyrazem pragnienia pozbycia się niepotrzebnego hałasu, z którym masz do czynienia w swoim realnym życiu.

Jakie jest znaczenie snu o sygnale w senniku mistycznym?

Sygnał pojawiający się w snach według sennika jest ostrzeżeniem, że Twoje sumienie nie jest spokojne. Być może w głębi serca przeżywasz, że kogoś zraniłeś bądź pominąłeś. Pytanie tylko, czy do tej pory okazałeś swoją skruchę lub czy poprosiłeś o przebaczenie. Sygnały w snach mogą przypominać o potrzebie zakończenia ważnych spraw, które stale do Ciebie powracają. Być może skupiasz się jedynie na drobiazgach, a wielkie problemy zamiatasz pod dywan, mając nadzieję, że same znikną lub, że czas się z nimi rozprawi. Jednak pamiętaj, że w tym przypadku czas nie jest twoim sprzymierzeńcem, lecz wrogiem.

Zobacz także:

  • Pianka
  • Parasol
  • Dukat