Świniopas

Świniopas we śnie odzwierciedla Twoje poczucie życiowej niesprawiedliwości lub braku kręgosłupa moralnego u innych ludzi. Być może wydaje Ci się, że świat sprzysiągł się przeciwko Tobie i co byś nie zrobił, to efekt będzie odwrotny do zamierzonego. W innym znaczeniu sen jest zapowiedzią nieprzyjemnego lub niepożądanego wydarzenia, które nastąpi w Twoim życiu.

Szczegółowa symbolika snu o Świniopasie

Świniopas widziany we śnie wskazuje na brak kręgosłupa moralnego oraz degenerację wewnętrznego systemu wartości.

Bycie świnopasem we śnie oznacza, że brakuje Ci pewnych umiejętności lub odwagi, aby rozwiązać dręczący Cię problem. Być może od dłuższego czasu czujesz, że Twoje życie zmierza donikąd, jednak niewiele z tym możesz robisz. Liczysz jedynie na to, że pewna magiczna siła odmieni nagle Twój los i sprawi, że wszystko odwróci się na dobre.

Rozmowa ze świniopasem stanowi dla Ciebie ostrzeżenie przed słuchaniem rad innych osób. Możliwe, że za bardzo polegasz na opinii innych ludzi, zamiast zaufać własnej intuicji.

Praca ze świniopasem w snach oznacza, że brak Ci jakiś podstawowych umiejętności do osiągnięcia tego, czego pragniesz. Postaraj się zawsze mieć otwarty umysł na nowe rzeczy, gdyż nigdy nie wiadomo, co może Cię w przyszłości spotkać.

Sen o kłótni ze świniopasem ostrzega przed oszustwem. Powinieneś zachować wzmożoną czujność, ponieważ pewna osoba, którą miałeś do tej pory za przyjaciela będzie starała się Ciebie oszukać. Możliwe również, że jeden z Twoich kolegów zacznie podważyć Twój autorytet.

Jeżeli okradasz świniopasa, to taki sen wieszczy, że zostaniesz oskarżony o coś, czego nie zrobisz. Być może Twoje słowa zostaną zmienione, lub wyrwane z kontekstu. Nie możesz pozwolić, aby ten incydent wyprowadził Cię z równowagi, gdyż w ten sposób tylko pogorszysz swoją sytuację.

Gdy we śnie pomagasz świniopasowi, to odzwierciedla to Twoją wielkoduszność i dobre serce. Zawsze starasz się pomagać osobom będącym w potrzebie, nawet jeżeli nikt Cię o to nie prosi. W innym znaczeniu sen o pomaganiu świniopasowi oznacza, że wkroczysz pozytywny okres w swoim życiu.