Świerzb

Świerzb to bardzo pozytywny symbol senny. Najczęściej wskazuje on na postęp i rozwój w życiu osobistym lub zawodowym śniącego. Możliwe że to, o czym od dawna marzysz wkrótce się urzeczywistni. Jednak pomimo sprzyjającego okresu w Twoim życiu nie powinieneś spoczywać na laurach i dalej pracować oraz walczyć o swoje pragnienia.

Szczegółowe znaczenie snu Świerzb:

Jeżeli we śnie cierpisz na świerzb to jest to ostrzeżeniem przed zbliżającymi się problemami. Najbliższy okres będzie dla Ciebie trudny. Możliwe również, że doświadczysz ważnej lekcji, która nauczy Cię, by cieszyć się z tego co posiadasz, zamiast gonić przez cały czas za marzeniami.

Gdy śnisz o wyleczeniu świerzbu to jest to dobry znak, najczęściej oznaczający pozytywne rozwiązanie długotrwałego problemu lub pojawienie się pozytywnych zmian w Twoim życiu. Bez względu na kontekst snu w najbliższym czasie spotka Cię coś miłego przez co będziesz miał o jeden problem miej na głowie.

Sen o innych osobach cierpiących z powodu świerzbu symbolizuje oddanie i lojalność. Prawdopodobnie wesprzesz osobę, której nikt nie chciał udzielić pomocy. Łatwo jest każdego krytykować, jednak gdy pojawiają się problemy okazuje się kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto jedynie pozerem.

Gdy rozmawiasz we śnie z kimś, kto cierpi z powodu świerzbu to taki sen oznacza, że powinieneś się w jakiejś kwestii opamiętać. Być może ostatni zbyt lekkomyślnie zareagowałeś lub podjąłeś się czegoś, czego do końca nie byłeś pewny.

Jeżeli członek Twojej rodziny cierpi z powodu świerzbu oznacza to, że ktoś żywi do Ciebie urazę, ale jeszcze się z nią nie ujawnił. Możliwe, że w ostatnim czasie komuś zalazłeś za skórę i teraz osoba Ta zastanawia się jak Ci zaleźć za skórę. Postaraj się jak najszybciej naprostować wszelkie niewyjaśnione sprawy zanim cała sytuacja zacznie niebezpiecznie eskalować.

Odmawianie pomocy osobie cierpiącej na świerzb wskazuje na to, że bardzo żałujesz podjętej niegdyś decyzji lub pewnego działania. Prawdopodobnie zdałeś sobie sprawę z błędu jaki popełniłeś i ile krzywdy wyrządziłeś pewnej osobie. Teraz się zastanawiasz jak całą sytuację załagodzić oraz w jaki sposób przeprosić tą osobę. Pamiętaj, że im dłużej zwlekasz, tym dłużej nie będzie mogła Ci Ona wybaczyć.