Sushi

Sen o sushi podobnie jak sen o rybie reprezentuje mądrość oraz więzi społeczne i emocjonalne. Według sennika sushi może być synonimem spokoju i ciszy, wskazuje na naturalne instynkty oraz kreatywną stronę natury.

Symbolika snu o Sushi

Jedzenie sushi to znak, że bardzo rozwiniesz swoją mentalną stronę życia. Taki sen wiąż się także z nowymi początkami oraz nadzieją na lepsze jutro.

Przygotowywanie sushi to znak, że od jakiegoś czasu bardzo martwisz się o swoją przyszłość, może wskazywać także na rozczarowanie.

Sen o niesmacznym sushi to znak, że będziesz przeżywać trudne chwile, lecz Twoje życie emocjonalne ulegnie ogólnej poprawie.

Kupowanie sushi w snach oznacza, że ktoś wystąpi do Ciebie z prośbą o poradę, dzięki której wspólnie osiągniecie wielki sukces.

Pozostawienie na talerzu kawałka sushi może oznaczać, że nie odnajdziesz spokojnego miejsca bądź przyjaciela, który zmieni Twój świat na lepszy.

Znaczenie snu sushi w sennikach

W starożytnych sennikach odnajdujemy informację, że spożywanie sushi nie jest dobrym omenem, jednak w tłumaczeniach współczesnych jest to symbol pozytywny.