Sennik Suknia ślubna

  Suknia ślubna we śnie odzwierciedla marzenia każdej kobiety o życiu pełnym pięknych i wzniosłych wydarzeń. Stanowi zapowiedź zmian, które mogą mieć zaskakujący finał. Zgodnie z interpretacją zaczerpniętą z sennika suknia ślubna kojarzy się z kobiecością, w snach jest zwykle pozytywną wróżbą. Sen o sukni ślubnej wskazuje również na to, że uda Ci się przezwyciężyć problem, który od pewnego czasu zakłóca Twój wewnętrzny spokój.

Znaczenie snu: suknia ślubna

  Widok sukni ślubnej w snach stanowi przesłanie, że zabłyśniesz przed najbliższym otoczeniem, jeśli tylko zaufasz własnej intuicji.
  Jeśli szyjesz suknię ślubną to znak, że czeka Cię ogrom pracy. Nie poddawaj się zbyt wcześnie i dalej głęboko wierz w swoje możliwości.
  Gdy widzisz własną suknię ślubną oznacza to, że uda Ci się pokonać wszystkie trudności, które pojawią się na Twej drodze do celu. Odniesiesz także zwycięstwo nad wszystkimi malkontentami, którzy wciąż próbują sabotować Twój rozwój.
  Sen o cudzej sukni ślubnej przestrzega, by stronić od nieprzyjemnych konfliktów, które mogą przyczynić się do zakłócenia wewnętrznego spokoju.
  Zdobiona suknia ślubna stanowi w snach przesłanie, że Twój zdrowy rozsądek powinien zacząć iść w parze z fantazją.
  Pranie sukni ślubnej w senniku oznacza, że powinieneś zacząć postępować ostrożniej z własnymi wydatkami, bowiem Twoje finanse mogą ucierpieć przez nieprzemyślane i krótkowzroczne decyzje.
  Piękna suknia ślubna jest w snach oznaką, że choć pojawią się na horyzoncie kuszące propozycje, warto je dobrze przemyśleć, bo mogą one okazać się zupełnie bezwartościowe.
  Kosztowna suknia ślubna w marzeniach sennych wieszczy, że dzięki wewnętrznej harmonii osiągniesz w życiu szczęście i dobrobyt.
  Kupno sukni ślubnej oznacza, że pod Twoim dachem zawitają uciążliwi goście.
  Jeśli sprzedajesz swoją suknię ślubną, jest to znak, że wyzwolisz się od uciążliwych trosk, jednak także pożegnasz się ze swoją przeszłością. Dla kobiet taki sen może zwiastować rozstanie z partnerem bądź zakończenie małżeństwa.
  Jeśli nosisz suknię ślubną jest to znak, że Twoja niepewna sytuacja życiowa skłoni Cię do wyboru, z którego nie będziesz do końca zadowolony.
  Skradziona suknia ślubna zazwyczaj oznacza, że w Twoim życiu zacznie dużo się dziać.
  Zaplamiona suknia ślubna to zapowiedź trudnych przejść w przyszłości.
  Zniszczona suknia ślubna kojarzona jest z małżeństwem, które z czasem wypaliło się przez nieustanne życiowe frustracje. Sen wieszczy także, że niebawem ktoś zacznie krytykować Twoje postępowanie.

Co mówi sennik o niedopasowanej sukni ślubnej:

  Jeśli suknia ślubna ma zły rozmiar, jest za duża bądź za mała, wówczas sennik zdradza, że w Twoim życiu pojawią się przeszkody, które uniemożliwią Ci wejść na wyższy poziom. Być może nie udało Ci się na czas zgromadzić odpowiedniej ilości pieniędzy, aby zapewnić sobie stabilność finansową i uniezależnić się od innych. Sen o niedopasowanej sukni ślubnej może także oznaczać, że Twoi przyjaciele bądź bliscy nie zaakceptują Twojego związku uczuciowego.
  Krótka suknia ślubna zapowiada niewielkie kłopoty, które pokonasz dzięki wsparciu przyjaciela.

Sennik: biała suknia ślubna

  We wszystkich znanych sennikach sen o białej sukni ślubnej kojarzony jest na ogół ze szczęściem oraz zadowoleniem. Biała suknia ślubna w marzeniach sennych oznacza, że pragniesz znaleźć partnera życiowego bądź osiedlić się na stałe z obecnym. Sen może oznaczać, że podejmiesz próbę oceny swojego obecnego związku oraz zaczniesz rozważać czy powinieneś go zakończyć czy też przejść na wyższy poziom. Biel to kolor, który kojarzy się z czystością, zatem sen, w którym widzisz białą suknię ślubną oznacza, że w Twoim życiu zapanuje chwilowy spokój. Teraz będziesz mógł również liczyć na dobrą passę.
  Piękna kobieta w białej sukni ślubnej widziana we śnie wieszczy, że niebawem zaczniesz zastanawiać się jak bardzo silny jest Twój związek uczuciowy z obecnym partnerem.

Znaczenie snu: Suknia ślubna w różnych kolorach:

  Kremowa suknia ślubna to znak, że wszyscy będą mile zaskoczeni inicjatywą, którą podejmiesz. Spędzisz także cudowny czas w gronie swoich najbliższych przyjaciół.
  Różowa bądź czerwona suknia ślubna w snach wieszczy poznanie ukochanej osoby bądź przeżycie skomplikowanego romansu. Taki sen zazwyczaj wiąże się z uczuciem miłości i szczęścia.
  Kolorowa suknia ślubna zwiastuje w snach, że znajdziesz się w życiu na rozdrożu. Wszystkie kolory, które znajdują się na sukni reprezentują dylemat, przed którym staniesz.
  Czarna suknia ślubna stanowi zły znak. Świadczy również o tym, że próbujesz znaleźć sposób na pogodzenie własnych pasji z życiem zawodowym i osobistym. Dobra wiadomość jest taka, że wygrasz, jeśli tylko uwierzysz, że wszystko jest w Twoich rękach, ponieważ do Ciebie należy ostatnie zdanie.

Jeśli w snach przymierzasz suknię ślubną:

  Zgodnie z tym, co podaje sennik oznacza to, że będziesz zaniepokojony nowym etapem, który rozpoczniesz w swoim życiu osobistym. Prawdopodobnie wahasz się, w którą stronę masz zmierzać w życiu. Jeśli przymierzasz własną suknię ślubną jest to znak, że próbujesz oceniać wady i zalety pewnej sytuacji. Niebawem przekonasz się, że przed Tobą pozytywny okres ponieważ masz wiele możliwości do wyboru. Przymierzanie sukni ślubnej oznacza również, że zajmiesz się wzniosłymi sprawami, które pochłoną cały Twój czas.

Płonąca suknia ślubna we śnie:

  Spalona suknia ślubna wróży, że usłyszysz niesłuszne oszczerstwa pod swoim adresem. Ogień we śnie na ogół reprezentuje miłość, pasję oraz gniew. Spalenie białej sukni ślubnej w snach jest zatem wyrazem próby przezwyciężenia nierozwiązanych problemów z przeszłości. Możliwe, że chodzi o sprawy rodzinne bądź przykre doświadczenia z dzieciństwa. Sen wieszczy także, że otrzymasz pewną wiadomość, która wywoła w Tobie niechęć i frustrację w stosunku do bliskich, których kiedyś kochałeś. Sen może także oznaczać, że wkrótce ludzie będą plotkować na Twój temat.