Strzelnica

Sen o strzelnicy to zazwyczaj dobry omen świadczący o poznaniu osoby, która stanie się dla Ciebie ważna.

W innym znaczeniu pojawienie się strzelnicy we śnie może oznaczać, że będziesz musiał skonfrontować się ze swoimi przeciwnikami. Jest to także znak, że już nie możesz dłużej unikać problemów i przyszedł najwyższy czas na ich rozwiązanie.

Poniżej znajdują się bardziej szczegółowe interpretacje snów o strzelnicy, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć jej znaczenie.

Szczegółowa symbolika snu o strzelnicy:

Sen o byciu na strzelnicy

Jeżeli byłeś na strzelnicy we śnie wówczas może to oznaczać, że spotkasz dawno nie widzianego przyjaciela. Spotkanie po latach sprawi, że znów nabierzecie wiatru w żagle i zaczniecie planować wspólną przyszłość. Czas pokarze czy Wasze plany się spełnią czy też nie, lecz pewne jest to, że wspólnie mile spędzicie kilka ważnych chwil w życiu.

Sen o strzelaniu na strzelnicy

Taki sen wieszczy potyczkę z przeciwnikiem. Jeżeli strzelałeś celnie i byłeś zadowolony ze swoich wyników to prawdopodobnie uda Ci się go pokonać. W przeciwnym razem los nie będzie dla Ciebie tak łaskawy i czeka Cię pasmo nowych problemów.

Sen o postrzeleniu się na strzelnicy

Jeżeli w jakiś sposób zraniłeś się będąc na strzelnicy lub w trakcie postrzału bądź w inny sposób to taki sen nie wróży Ci niczego dobrego. Prawdopodobnie ściągniesz na siebie nowe problemy, które okażą się znaczenie poważniejsze niż Ci się początkowo wydawało.