Stolarz

Sen o stolarzu jest oznaką bogactwa oraz zapowiedzią życia zgodnego z rytmem natury. Sennik zdradza, że dzięki szczególnym zdolnościom organizacyjnym uda Ci się osiągnąć wielki sukces w swojej indywidualnej dyscyplinie. Stolarz pojawiający się we śnie jest także oznaką, że starasz się pokonać własne bariery, zatem najwyższy czas, aby zmienić swój sposób myślenia i zrobić o krok dalej.

Znaczenie snu o stolarzu:

Widok stolarza we śnie wieszczy, że będziesz musiał ciężko pracować, aby osiągnąć swoje cele. Zostaniesz również zmuszony do użycia swojej siły perswazji, aby zmusić kogoś do zrobienia drobnej przysługi.

Jeśli śnisz, że jesteś stolarzem oznacza, że czeka Cię ciężka praca. Pamiętaj, że choćbyś chciał znaleźć czas na zrobienie wszystkiego w swoim życiu, to jednak nie będzie to takie łatwe jak Ci się wydaje.

Gdy zlecasz coś stolarzowi jest to znak, że nierozwiązany konflikt z przeszłości sprawi, że będziesz żywić do kogoś wielką urazę, która z czasem zacznie tylko narastać. Sennik podaje, że wszczynanie kłótni pod wpływem impulsu nigdy nie jest najlepszym wyjściem z sytuacji. Konsekwencje mogą okazać się dla Ciebie bowiem opłakane.

Stolarz przy pracy w snach to zapowiedź, że nie pozwolisz, aby Twój plan zawiódł tylko dlatego, że jego wykonanie jest skomplikowane. Prawdopodobnie pracujesz nad czymś, co wcale nie jest proste, lecz inni ludzie nieustannie doradzają Ci, abyś zrezygnował, zanim będzie za późno. Jednak dzięki swojej wytrwałości i sile woli nie pozwolisz na to, aby Twoje wysiłki poszły na marne. Udowodnisz sobie i innym, że warto było o to wszystko walczyć.

Sen, w którym jesteś stolarzem w senniku odczytujemy jako ostrzeżenie, aby przestać słuchać innych ludzi i wreszcie zacząć podejmować własne decyzje. Przez większość swojego życia miałeś bowiem mentorów, którzy doradzali Ci, co robić, a czego nie. W każdym razie nigdy nie miałeś swobody robienia tego, co chcesz. Pamiętaj, że lepiej być w życiu po prostu zwycięzcą lub przegranym, a nie głuchym i milczącym obserwatorem swojego życia.

Jeśli kupujesz coś od stolarza oznacza to, że staniesz się ofiarą plotek. Pamiętaj zatem, aby nie powierzać swoich sekretów każdemu, z kim będziesz mieć do czynienia. Teraz nawet Twoje żarty mogą być źle zrozumiane przez otoczenie.

Zakład stolarski w marzeniach sennych oznacza, że wkrótce pozbędziesz się w życiu wielkich zmartwień. Prawdopodobnie będziesz musiał włożyć dużo wysiłku oraz mieć sporo cierpliwości, aby wszystko Ci się opłacało. Kolejny okres w Twoim życiu będzie bowiem bardzo dobry zarówno dla Twojego życia biznesowego, jak i prywatnego.

Stolarz robiący schody drewniane jest zwiastunem życia w gronie dobrych ludzi w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz zapowiedzią wielu konstruktywnych planów na przyszłość.

Renowacja bądź kupno mebli u stolarza jest zwiastunem zmian oraz oznaką obrony przed procesem starzenia się. Pragniesz zachować swoją młodość możliwie jak najdłużej przez co nieustannie robisz rzeczy, które nie przestoją osobie w Twoim wieku.