Sternik

Pojawienie się sternika we śnie to bardzo pozytywny znak zapowiadający szczęśliwy okres w życiu śniącego. Szczęście będzie Ci dopisywać zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. W innym znaczeniu sen o sterniku odzwierciedla Twoje wielkie wysiłki i ambitne dążenia. Jesteś osobą, która zrobi wszystko, aby zrealizować swoje cele. Skrupulatnie krok po kroku zaczniesz realizować swój cel i nie pozwalasz nikomu wtrącać się w jego realizację.

Szczegółowe znaczenie snu o sterniku:

Jeśli jesteś sternikiem we śnie zapowiada awans zawodowy. Jednak nie będziesz z tego powodu zbyt szczęśliwy gdyż już od dawna zamierzałeś zmienić pracę. Dodatkowo zauważysz, że Twoje obecne miejsce pracy to tonący okręt, więc z jednej strony jest to dla Ciebie szansa na wykazanie się na nowym stanowisku, którym jednak nie będziesz się cieszyć zbyt długo.

Jeżeli we śnie jesteś sternikiem i ustępujesz ze stanowiska wówczas jest to znak, że potrzebujesz w życiu więcej spokoju. Być może natłok problemów zbyt Cię przytłacza i musisz naprostować pewne sprawy zanim będziesz gotów ruszyć dalej ze swoim życiem. Z radością cofnąłbyś się teraz do beztroskich lat z dzieciństwa.

Odbieranie steru sternikowi sugeruje, że przestaniesz tolerować ludzi, którzy za bardzo wtrącają się w Twoje sprawy. Masz dość miliona doradców, którzy uważają, że lepiej by postąpili na będąc na Twoim miejscu. Choć ich życie nie pokazuje, że wybory, których dokonali były lepsze od Twoich. Każdy czasem popełnia błędy, ale lepiej podjąć decyzję samodzielnie zamiast ulegać czyimś sugestiom i potem mieć o wszystko pretensje.

Rozmowa ze sternikiem zapowiada spotkanie z wpływową osobą, która wywrze na Tobie ogromne wrażenie oraz udzieli Ci cennej życiowej rady. Być może ta osoba natchnie Cię do podjęcia ważnego działania lub sprawi, że spojrzysz na pewne rzeczy z innej perspektywy.

Kłótnia ze sternikiem wskazuje, że na próżno będziesz próbował wyprowadzić pewną osobę z błędu. Twoje argumenty do niej po prostu nie dotrą. Dlatego lepiej pozwól jej żyć własnym życiem i przestań próbować na siłę ją zmieniać bo kiedyś obróci się to przeciwko Tobie.

Ranny sternik symbolizuje małe zwycięstwo. Zrobisz coś z czego będziesz dumny. Być może pomożesz koledze w pracy lub rozwiążesz problem, który ostatnio nie dawał Ci spokoju. W każdym razie dokonasz czegoś, co będzie napawać Cię radością.