Stempel

Stempel we śnie reprezentuje Twoje ambitne podejście do życia, wywiązywanie się z powierzonych Ci obowiązków oraz umiejętność podporządkowywania się do narzuconych zasad. Zwróć uwagę kto i do czego używa we śnie stempla, aby lepiej zrozumieć kontekst snu oraz jakie niesie on ze sobą przesłanie w Twoim życiu na jawie.

Podstawowe znaczenie snu o stemplu:

Pojawienie się stempla w Twoim śnie sugeruje, że masz solidne podstawy do tego, by zbudować wszystko czego pragniesz. Pamiętaj tylko, by nie rezygnować w chwilach zwątpienia, wówczas Twoja pozycja na pewno się wzmocni.

Przybijanie stempla we śnie wieszczy rozwój zarówno w sprawach osobistych jak i zawodowych. Tego typu sen ponadto może oznaczać, że masz tendencję do bycia zbyt poważnym. Może to powodować, że innym osobom trudno jest się z Tobą porozumieć.

Jeżeli we śnie widzisz kilka stempli to taki sen może oznaczać, ze zaskoczysz kogoś pozytywnie swoją spostrzegawczością i zaradnością. Twoja wszechstronność sprawi, że zamienisz pewną negatywną sytuację w sukces.

Widok stempla na kartce wskazuje, że możesz mieć do czynienia z drażliwymi kwestiami lub problemami, których od dłuższego czasu starałeś się uniknąć. Postaraj się jednak stawić im czoła i pamiętaj, że Twój strach i obawy nie są niczym uzasadnione. Nie pozwól również, byś przez swoje zaniedbania przeoczył nadarzającą się okazję.

Zobacz także:

  • Litera
  • Jęk
  • Dowcip