Stadnina

  Stadnina pojawiająca się w snach jest symbolem piękna, wolności i nieograniczonych życiowych wyborów. Sennik ujawnia, że widok stadniny zwykle łączy się ze swojego rodzaju manifestem umiejętności oraz możliwości, które śniący sobą reprezentuje. Stadnina pojawiająca się w marzeniach sennych jest także symbolem władzy, sprawiedliwości i pocieszenia a także kontroli oraz siły. W najbliższej przyszłości wyrobisz sobie ważne kontakty oraz otrzymasz ciekawe propozycje.
  Jeśli przejeżdżasz obok stadniny oznacza to w snach, że zapragniesz w życiu odrobiny wolności i swobody oraz odmiany. Spełnienie swoich cichych marzeń na pewno sprawi, że znajdziesz się w doskonałej kondycji a na Twojej twarzy zagości wreszcie uśmiech.
  Podziwianie stadniny oznacza w snach, że wyrwiesz się z życiowej stagnacji, w której od dawna tkwisz. Drobne trudności przeminą, a Twój los wkrótce odmieni się na lepsze. Ważne abyć podążał właściwą drogą i ufał ludziom, którzy są bliscy Twemu sercu.
  Jeśli śnisz, że pracujesz w stadninie jest to znak, że rutyna dnia codziennego sprawi, że zawodowo poczujesz się jakbyś stał w miejscu. Jednak pamiętaj, że wykonywanie pracy za innych bez odpowiedniego wynagrodzenia nie sprawi, że nagle poczujesz się lepiej.
  Piękna i czysta stadnina w snach z znak, że powinieneś nastawić się na nowe wyzwania gdyż znajdziesz się w centrum zainteresowania. Uważaj jednak aby swoboda za bardzo nie uderzyła Ci do głowy bo może skończyć się to dla Ciebie katastrofą.
  Brudna lub zaniedbana stadnina oznacza w snach, że w sferze uczuć mocno zranisz osobę, która jest dla Ciebie bliska. Zastanów się jak wybrnąć z tej trudnej sytuacji, aby pogodzić się i nie eskalować już dłużej wciąż tych samych problemów.
  Spacer po stadninie w senniku oznacza, że staniesz się bardziej znany w swoim środowisku a ludzie zaczną doceniać Cię za Twe umiejętności i pasje. Sen może także oznaczać, że musisz wreszcie zadbać lepiej o swój dom.

Zobacz także:

 • Słuch
 • Zgraja
 • Debiut