Ssak

  Ssaki dzięki swej stałocieplności i wysokiemu rozwojowi mózgu opanowały wszystkie środowiska ziemi. Ssaki w snach są symbolem macierzyńskiego instynktu, intuicji, bliskości oraz wiary we własne możliwości. Sennik wieszczy, że sen o ssakach może być wyrazem walki o hierarchię we własnym otoczeniu. Może to również oznaczać, że masz duże ambicje, by osiągnąć wiele w swoim życiu a także pragniesz nieustanie wspinać się po drabinie społecznej osiągając jej kolejne szczeble.
  Jeśli widzisz ssaki wówczas sennik tłumaczy, że zaopiekujesz się kimś bliskim, kto okaże Ci za to swoją wdzięczność. Po pewnym czasie zrozumiesz, że osoba Ta również udzieli Ci swej pomocy i wsparcia.
  Duży ssak wieszczy w marzeniach sennych wygraną w ważnym życiowym pojedynku a także uwolnienie się od stłumionych emocji w miłości.
  Jeśli w swoim śnie uczysz się o ssakach bądź czytasz o nich w książce wówczas jest to oznaką, że osiągniesz spektakularne sukcesy dzięki pracy zespołowej.
  Ssaki pływające w wodzie to w marzeniach sennych znak, że zaczniesz wyróżniać się spośród innych innowacyjnym podejściem do wielu ważnych życiowych kwestii. Postawisz także wiele spraw na ostrzu noża oraz spalisz za sobą wiele mostów, aby tylko osiągnąć to, czego pragniesz. Tym razem szczęście będzie Ci sprzyjać.
  Pradawne ssaki, które pojawiają się w snach to znak, że nawiążesz emocjonalną więź z osobą ze swojej przeszłości.
  Martwy ssak to symbol ten wieszczy negatywny okres w życiu śniącego. Dobra wiadomość jest jednak taka, że po pewnym czasie dzięki własnej intuicji szybko pokonasz problemy, które pojawią się na Twojej drodze do celu, znajdziesz także wiele optymalnych rozwiązań, które okażą się korzystne nie tylko dla Ciebie, ale także dla innych.