Sprzęgło

  Sprzęgło jest we śnie symbolem konsolidacji i zjednoczenia oraz pracy zespołowej, która z czasem zacznie przynosić liczne korzyści. Sen wieszczy także pozytywny przełom w ważnej sprawie, którą uda Ci się ostatecznie zakończyć. Chwilowy zastój nie powinien zniechęcać Cię do podjęcia działań, które okażą się bardzo owocne bo wreszcie ruszysz do przodu.
  Widok sprzęgła stanowi zapowiedź, że niebawem wyciągniesz ciekawe wnioski ze swych odkryć. Nie wszystkie sprawy nie okażą się tak jednoznaczne jak zakładałeś na samym początku. Lepiej zatem trzymaj się swojego pierwotnego planu i broń niezłomnie swoich racji.
  Gdy naciskasz sprzęgło oznacza to, że osiągniesz spektakularne rezultaty tylko dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy. Nie zbaczaj zatem z raz obranego kursu bowiem droga na skróty może okazać się dla Ciebie bardzo zgubna.
  Sprzęgło hydrauliczne jest oznaką płomiennego uczucia oraz gwałtownych emocji, oznacza także, że już wkrótce słońce wyjdzie zza chmur a Twoje życie nabierze jeszcze więcej barw.
  Kiedy wciskasz sprzęgło w samochodzie to znak, że zajmiesz się dwiema sprawami, które w najbliższym czasie będą dominować w Twoim życiu. Czas okaże się dla Ciebie najlepszym sprzymierzeńcem, gdyż chwilowe kłopoty szybko przeminą bez większych wysiłków i zmagań.
  Nowe sprzęgło zwykle wróży, że gwiazdy zaczną Ci wreszcie sprzyjać, dzięki czemu podwójnie zostaniesz nagrodzony za swoją cierpliwość.
  Jeśli śnisz o naprawie sprzęgła oznacza to, że wyciągniesz pochopne wnioski na temat osoby z Twojego najbliższego otoczenia. Będziesz niepotrzebnie podejrzliwy bo nikt nie zamierza rozsiewać plotek na Twój temat.
  Zepsute sprzęgło napomina, by lepiej nie mieszać się w cudze sprawy i nie starać się mieć większego wpływu na rozwój bieżących wydarzeń. Twoja sytuacja nie jest wcale taka zła jak Ci się wydaje. Sen może uwidaczniać również braki w pewnych sferach życia śniącego.
  Sen o spalonym sprzęgle jest oznaką wypalenia zawodowego oraz problemów w sferze osobistej. Pamiętaj, by opuścić tonący statek, zanim grunt zacznie Ci się palić pod nogami.