Sennik Spis

Sen o spisie wskazuje na potrzebę dążenia do osiągnięcia własnych życiowych celów. Wskazuje na to jak ciężko Ci jest porzucić jakieś marzenia. W negatywnym znaczeniu spis we śnie może zwiastować straty w życiu zawodowym. Prawdopodobnie źle dobierzesz osoby, które nienależycie wywiązują się ze swoich obowiązków. Wszystko to może świadczyć o tym, że powoli zaczynasz wątpić w innych i masz wrażenie, że nie możesz na nikogo liczyć.

Szczegółowa symbolika snu o spisie:

Dokonywanie spisu inwentarza może zapowiadać kłótnię z bliską Ci osobą. Prawdopodobnie będzie ona spowodowana niechęcią do rezygnacji z własnych pragnień. Możliwe, że w pewnej kluczowej kwestii żadne z was nie będzie chciało ustąpić w celu wypracowania wspólnego odpowiedniego kompromisu.

Gdy we śnie widzisz jak ktoś dokonuje spisu to najczęściej zwiastuje to troskę o przyszłość. Możliwe, że znajdujesz się obecnie na ostrym zakręcie swojego życia i nie wiesz jak dalej postępować. W innym znaczeniu tego typu sen oznacza troskę o przyszłość własnych dzieci.

Przekazywanie komuś spisu to znak, że poznasz osobę, która pomoże Ci zdobyć awans lub rozwiąże jeden z Twoich większych problemów. Pomimo życzliwości Tej osoby, powinieneś zachować należytą ostrożność i nie udzielać jej zbyt dużo poufnych informacji na swój temat.

Jeżeli we śnie kradniesz komuś jakiś spis to jest to znak, że powinieneś zmienić miejsce pracy bądź też miejsce zamieszkania. Możliwe, że nie jesteś zadowolony ze swojej obecnej sytuacji i dlatego warto pomyśleć o przyszłości i podjąć się poszukiwania lepszego miejsca do życia.

Sen, w którym otrzymujesz od kogoś spis może oznaczać, że ktoś da Ci szansę, aby się wykazać. Możliwe, że w pracy zostanie przydzielone Ci ważne zadanie, które otworzy przed Tobą szanse na podwyżkę bądź awans zawodowy.

Spalenie spisu we śnie zwykle reprezentuje stłumiony gniew. Prawdopodobnie niedawno doznałeś pewnej przykrości i nie możesz się z nią pogodzić. Nie pozwól na to, by kierował Tobą gniew i zaufaj swojemu rozsądkowi zamiast ulegać zbędnym emocjom. Potraktuj swoją porażkę jako cenną lekcję na przyszłość.

Zobacz także:

  • Kask
  • Rezygnacja
  • Chodzik