Śpiochy

  Śpioszki dziecięce we śnie są zapowiedzią nowych zmian w życiu, symbolem dojrzałej postawy oraz nowych zobowiązań. Twoja wiara w nierealne dotąd marzenia odmieni się, dzięki czemu zaczniesz wierzyć w nowy i lepszy świat.
  W końcu zaczniesz cieszyć się z prostych rzeczy, zaczniesz czerpać radość i szczęście z czynności, które wcześniej były dla Ciebie mało atrakcyjne.
  U kobiet śpioszki we śnie są wyrazem instynktu macierzyńskiego bądź wyrazem wewnętrznego pragnieniu posiadania dziecka. U mężczyzn natomiast są wyrazem gotowości na powiększenie rodziny bądź na podjęcie nowych zobowiązań.
  Kiedy śnisz o tym, że śpioszki są pobrudzone bądź podarte to znak, że w najbliższej przyszłości powinieneś się spodziewać samych pozytywnych wydarzeń, szczęście Cię nie ominie.
  Nowe śpioszki w marzeniach sennych są wyrazem opiekuńczej postawy w stosunku do własnego dziecka bądź do kogoś, na kim bardzo Ci zależy.
  Gdy boisz się kupić śpioszki dziecięce, sen na ogół wieszczy lęk przed posiadaniem dzieci oraz macierzyństwem.
  Jeśli wyrzucasz śpioszki do kosza, sen stanowi ostrzeżenie, by nie przecenić za bardzo swoich możliwości bo przy podejmowaniu kolejnych wątpliwych decyzji może ogarnąć Cię lęk przed nowymi wyzwaniami.