Śliniak

  Znaczenie snu, w którym pojawia się śliniak nie jest jednoznaczne. Z jednej strony sennik mówi, że śliniak pojawiający się w snach jest wyrazem tęsknoty za czasami dzieciństwa, lecz może on także stanowić ostrzeżenie przed niedojrzałymi, dziecinnymi zachowaniami, które nie są zbyt dobrze odbierane przez najbliższe otoczenie. Ważne jest, aby zapamiętać, że to, co wydaje się być niedojrzałe dla jednych, dla drugich stanowi zupełnie normalne zachowanie.

ŚLINIAK – znaczenie snu:

  Sennik tłumaczy, że jeśli widzisz śliniak to znak, żeby nauczyć się korzystać z życia, liczy się każdy dzień, dlatego nie odkładaj ważnych spraw na potem bo możesz w ogóle nie mieć okazji na ich realizację.
  Śliniak na szyi dziecka może świadczyć we śnie o poczuciu braku ważnego elementu w życiu. Może tu chodzić o pragnienie posiadania dziecka bądź rodziny, wychowania drugiego człowieka oraz sprawowania nad nim opieki.
  Brudny śliniak zgodnie z tym, co podaje sennik jest na ogół wyrazem złych wspomnień oraz urazów a także niewygodnych i trudnych wspomnień z czasów zapomnianego dzieciństwa. Taki sen może również oznaczać, że obecnie mierzysz się z pewnymi problemami swoich dzieci i chcesz je jak najszybciej rozwiązać.
  Pranie śliniaka w snach jest zwykle wyrazem pragnienia zmazania problemów z dzieciństwa. Zastanów się, być może rodzice wciąż powracają do problemów z dawnych lat, które dotyczą Twojej osoby.
  Jeśli zawiązujesz komuś śliniak na szyję oznacza to, że osoba, o której śnisz będzie potrzebowała Twojej pomocy. To tylko kwestia czasu, kiedy zostaniesz poproszony o interwencję.
  Śliniak u dorosłej osoby jest w snach wyrazem nieporadnej postawy oraz braku samodzielności w życiu dorosłym. Być może inni postrzegają Cię jako osobę, która nie radzi sobie ze wszystkim, co dzieje się w jej życiu bądź nie chce brać odpowiedzialności za swoje czyny.

Zobacz także:

 • Body
 • Zachód
 • Rów