Skunks

  Skunks we śnie ostrzega śniącego przed oszustwem i możliwymi stratami. Stanowi także przypomnienie o tym, że w razie powstałego niebezpieczeństwa należy użyć wszelkich środków, aby wygrać w walce z zaciętym wrogiem. Sen o skunksie może oznaczać także, że znajdziesz odwagę oraz siłę, aby walczyć o swoje racje bądź uzyskać to, na czym Ci bardzo zależy, nawet jeśli zostanie po wszystkim pewien niesmak. Sennik mówi, że skunks jest także pozytywnym znakiem, który powinien być kojarzony z pewnością siebie, uporem oraz wytrwałością osoby, która o nim śni.

Szczegółowe znaczenie snu o skunksie:

  Widok skunksa we śnie sugeruje, że w pewien sposób zrażasz do siebie ludzi. Być może jest to spowodowane Twoją agresywną postawą bądź zbyt dużym pesymizmem.
  Jeśli śnisz, że skunks Cię atakuje jest to oznaką, że tłumisz w sobie gniew. Jeżeli wkrótce nie znajdziesz sposobu na uporanie się z negatywnymi emocjami, to w końcu wybuchniesz krzywdząc przy tym swoich najbliższych.
  Wąchanie skunksa odzwierciedla w marzeniach sennych Twoje poczucie strachu. Może być to spowodowane przez czyjeś groźby w realnym życiu lub wskazywać, iż nadszedł czas, aby się skonfrontować ze źródłem własnych problemów.
  Polowanie na skunksa we śnie wieszczy, że odnajdziesz w sobie nowe pokłady sił do podjęcia walki o lepsze jutro.
  Posiadanie skunksa jako zwierzątka domowego oznacza, że jesteś osobą mało asertywną i wolisz unikać konfliktów i zbędnego zamieszania. Niestety zamiatanie spraw pod dywan nie przyniesie Ci pozytywnych zmian, lecz jedynie same straty moralne.

Zobacz także:

 • Książę
 • Duma
 • Seler