Serwer

    Serwer we śnie jest oznaką, że pragniesz odnaleźć docelowe miejsce, w którym będziesz mógł bezpiecznie ulokować cenne informacje. Sennik wieszczy, że dokonasz pewnych zakupów pod wpływem impulsu, czego będziesz przez długi czas bardzo żałować. W snach, w których pojawia się serwer niekiedy może chodzić o aprobatę oraz o poszukiwanie wsparcia wśród ludzi, którzy podobnie jak Ty pragną wszechstronnego rozwoju.

Znaczenie snu: SERWER

    Jeśli widzisz we śnie serwer, uda Ci się niskim kosztem i bez większych zagrożeń oraz ryzyka zarobić sporą sumę pieniędzy z czasem osiągniesz pułap, który będzie niewyobrażalny do osiągnięcia dla innych ludzi.
    Jeśli zamieszczasz stronę internetową na serwerze to według sennika oznacza to, że zdobędziesz wiele kontaktów, które posłużą Ci jako znakomite źródło informacji potrzebnych do prowadzenia pewnych czynności, rezultaty jakie uzyskasz będą zadziwiające.
    Zepsuty serwer to znak, że przez pewne niedogodności i ograniczenia niefortunnie zrezygnujesz na końcowym etapie swej drogi z pewnego ważnego projektu, który dokończy za Ciebie ktoś inny.
    Niedziałający serwer we śnie oznacza, że niezależnie od ustanowionych zasad w pewnym gronie towarzyskim udostępnisz tajne informacje, które powinny być przez wszystkich bezwarunkowo chronione.