Selfie

  W senniku selfie opisywane jest jako próba podwyższenia swojej wewnętrznej wartości, zadowolenia z siebie, nadania swojemu życiu bardziej osobistego charakteru a także pokazania światu swojego zewnętrznego piękna. Istotne jest komu we śnie pokazujesz swoje zdjęcie na fotografii oraz czy jesteś z niego zadowolony. Selfie jest również odzwierciedleniem chęci głębszego poznania własnych pragnień, uczuć i emocji a także nadania im wyższej rangi. Sen może być również oznaką chęci poprawienia swojego wizerunku bądź wzmocnienia i podkreślenia swojej pozycji, niekiedy jest wyrazem nudy i zwykłego lenistwa.
  Udane selfie, na którym ładnie wyglądasz jest zwiastunem szczęścia, tryumfu i wszelkiej pomyślności. Jest wyrazem życiowych nadziei oraz radości z codziennego życia. Zapewne po raz kolejny los się do Ciebie uśmiechnie i uda Ci się zapewnić sobie szczęśliwą przyszłość. W innym znaczeniu sen może być wyrazem narcystycznego podejścia do własnego otoczenia oraz pychy i wyniosłości.
  Nieudane selfie, na którym wyglądasz brzydko jest zapowiedzią trosk, zmartwień, nieudanych inicjatyw oraz rozterek w tym także miłosnych. Jest oznaką kompleksów z powodu niskiego poczucia własnej wartości. Sennik ujawnia, że pozostajesz w czyimś cieniu i nie możesz przez to wypłynąć na powierzchnię. Być może powodem Twoje niedoli jest obcowanie z wytwornym towarzystwem, od którego wyraźnie odstajesz.
  Niewyraźne selfie w snach jest wyrazem przemęczenia, życiowej monotonii, wewnętrznych rozterek oraz rozchwiania emocjonalnego. Zanim uda Ci się powrócić do stanu równowagi będziesz musiał najpierw zrozumieć i zacząć właściwie określać swoje potrzeby.
  Selfie z bliska wieszczy, że poczujesz wielki przypływ życiowej energii, jednak nie czekaj na złotą rybkę, lecz sam zadbaj o własne szczęście. Jeśli będziesz się ociągał, możesz wiele stracić.
  Gdy robisz je sobie z kimś oznacza to, że zaczniesz obcować z osobą, o której śnisz. Zainspiruje Cię ona do pewnych zmian, które sprawią, że spojrzysz na swoje życie z całkowicie innej perspektywy.
  Selfie z obcą osobą to znak, że zaufasz obcej osobie niedawno poznanej w gronie znajomych. Zobaczysz, że nie pożałujesz i na dłuższą metę właśnie Ty na tym zyskasz.
  Ucięte selfie wróży zwykle spadek formy, możliwe również, że jeśli odpowiednio o siebie nie zadbasz, powrócą stare dolegliwości.

Zobacz także:

 • Kiwi
 • Banknot
 • Futryna