Sekretarka

Sekretarka według sennika jest oznaką pragnienia wypełnienia swoich obowiązków służbowych, wyznaniem tęsknoty za stabilizacją oraz stałym rytmem życia. Motyw sekretarki we śnie to znak, że dążenie utartą ścieżką może pomóc Ci w osiągnięciu swoich drobnych celów oraz doprowadzić Cię na wyżyny społeczne. Twój profil osobisty ulegnie poprawie po czasie kiedy zaczniesz poważnie angażować się w sprawy innych ludzi.

Podstawowe znaczenie snu o sekretarce:

Widok sekretarki w snach to znak, że będziesz dla innych świecić przykładem, ludzie będą Cię naśladować oraz podążać za Twoim doświadczeniem i dobrym gustem.

Jeśli śnisz, że jesteś sekretarką świadczy o tym, że już wkrótce Twój przełożony wyznaczy Ci bardzo odpowiedzialne zadanie. Wypełnienie go będzie uzależnione od chęci samodoskonalenia się oraz podążania za utartymi schematami.

Rozmowa z sekretarką według sennika jest oznaką, że uda Ci się wypełnić szereg złożonych spraw natury administracyjnej, na które do tej pory nie miałeś czasu.

Jeśli sekretarka jest dla Ciebie niemiła wówczas możesz się spodziewać, że przez drobny incydent nie uda Ci się zamknąć wszystkich spraw służbowych na czas. W pewnym momencie zabraknie Ci cierpliwości do robienia wielu spraw w tym samym czasie.

Uprzejma sekretarka w marzeniach sennych to dobry zwiastun dla wszystkich planujących poszukiwanie dobrej pracy. Wróży bowiem owocny czas w życiu śniącego oraz podejmowanie słusznych wyborów w przyszłości.

Osobista sekretarka może świadczyć w snach o tym, że masz zbyt wygórowane oczekiwania wobec innych osób. Najwyższy czas jednak, aby zejść na ziemię i zacząć wybierać te, co jest dla Ciebie jeszcze osiągalne.

Gdy nie masz jej w biurze wówczas sennik niesie ze sobą przesłanie o tym, że zbyt duży nawał obowiązków zawodowych wkrótce przyczyni się do zmiany kierunku w jakim zacznie zmierzać Twoje życie.