Sennik Ścigać

  Jeśli we śnie udaje Ci się uciec przed swym oprawcą wówczas oznacza to, że wkrótce zdystansujesz się do własnych problemów. W istocie kłopoty wkrótce same znikną. Jeśli jednak Twój oprawca dogoni Cię we śnie bądź dystans pomiędzy wami będzie coraz mniejszy wówczas problemy same nie znikną, będziesz musiał podjąć próbę rozwiązania ich.
  ujrzeć ścigających się ludzi – nie zasłaniaj się za plecami innych ludzi bo nigdy nie spełnisz swych marzeń o samodzielnym życiu
  ścigać się z kimś w wyścigu – wreszcie dorównasz tempa osobie, która zawsze wyprzedza cię o krok
  ścigać kogoś – odwrócisz się od osoby, która do tej pory zawsze stała za tobą murem
  być ściganym przez organy państwowe – ukryjesz przed kimś swoje prawdziwe oblicze, jednak po pewnym czasie zostaniesz zdemaskowany
  Być ściganym przez kogoś
  Sen o byciu ściganym przez intruza jest jednym z tych, które wynikają z poczucia lęku o codzienne życie. Ucieczka we śnie jest instynktowną reakcją człowieka w odpowiedzi na fizyczne zagrożenia pochodzące ze środowiska. Naturalnym jest więc to, że człowiek wyzwala w sobie pragnienie ukrycia się przed swoim prześladowcą.
  Sen o ściganiu oznacza chęć uniknięcia danej sytuacji
  Obawiasz się czegoś i za wszelką cenę pragniesz uniknąć konfrontacji; zamierzasz uciec przed niewygodnymi problemami. Sen jest przykładem, który obrazuje w jaki sposób radzisz sobie z lękami oraz jak reagujesz w życiu na presję i stres wywoływane przez otoczenie.
  Sen o ściganiu jest oznaką strachu
  Jeśli we śnie jesteś przez kogoś ścigany, wówczas sen może oznaczać poczucie izolacji oraz zamknięcie się w sobie. Masz problem z zaakceptowaniem pewnego radykalnego poglądu dlatego trudno ci się porozumieć z ludźmi, którzy go reprezentują. Strach bywa złym doradcą, dlatego przed podjęciem ważnej decyzji lepiej dać sobie więcej czasu na zastanowienie się.

Zobacz także:

 • Makijaż
 • Numer
 • Rzeźnik