Ścięgno

Ścięgna występujące w snach są symbolem elastycznego podejścia do życia oraz zwiastunem solidnego oparcia, które otrzymasz od swoich bliskich. Filary, które wkrótce zbudujesz oraz, na których będziesz wzrastać będą stawać się coraz bardziej solidne. Dzięki nim nie będziesz mieć w sobie dość siły, aby nie poddawać się w najbardziej newralgicznych etapach swojego życia. Staniesz się bardzo tolerancyjny i ugodowy. Uważaj jednak, aby nie być zbyt pobłażliwy względem innych ludzi, bo mogą Ci oni z czasem wejść na głowę.

Znaczenie snu o ścięgnach

Sen o ścięgnach to znak, że wreszcie wstąpi w Ciebie nadzieja na pokonanie swoich przeciwników. Pokojowe podejście sprawi, że szybko staniesz się silniejszy od wszystkich, którzy chcieli Cię pokonać.

Naciągnięte ścięgno

Sen o naciągniętym ścięgnie oznacza, że zbyt intensywna praca przyczyni się do wyczerpania Twojego organizmu. Chwila zasłużonego wypoczynku powinna jednak pomóc Ci rozwikłać wiele uciążliwych problemów. Przede wszystkim jaśniejszy umysł sprawi, że wpadniesz na kilka rozwiązań, o których wcześniej nie myślałeś.

Zerwane ścięgno

Zerwane ścięgno według sennika oznacza, że zaczniesz mocno niedomagać w pewnej sferze swojego życia. Tego typu sen może również oznaczać, że nadszarpniesz swoje dobre imię przez zbyt śmiałe posunięcia w życiu.

Przecięte ścięgno

Sen o przeciętym ścięgnie to znak, że ktoś odbierze Ci nadzieję na lepsze jutro. Jednak szybka reakcja może sprawić, że Twoja sytuacja raptownie się poprawi. Najważniejsze, aby Twoi bliscy wyciągnęli do Ciebie pomocną dłoń.

Bolące ścięgno

Sen o bolącym ścięgnie nie jest dobrym sygnałem. Zwykle świadczy o braku wsparcia ze strony bliskich oraz o bezcelowym i upartym dążeniu do celu. Pamiętaj, że głową muru nie pokonasz, dlatego niczego nie powinieneś robić wbrew sobie.

Masowanie ścięgna

Sen o masażu ścięgien jest oznaką dobrego zdrowia i samopoczucia. Najprawdopodobniej zacząłeś o siebie dbać i to przynosi Ci pozytywne rezultaty. Zmiana stylu życia całkowicie wywróci Twoje przyzwyczajenia i przyczyni się do innego postrzegania otaczającego Cię świata.

Ścięgno Achillesa

Sen o ścięgnie Achillesa we śnie to znak, że będziesz mieć po swojej stronie potężnego zwolennika, którego obdarzysz swoim zaufaniem. W innym znaczeniu tego typu sen może wieszczyć, że potraktujesz kogoś z góry, przez co doprowadzisz do niepotrzebnego konfliktu, który trudno będzie zakończyć.

Ścięgno w senniku mistycznym

Zgodnie ze znaną symboliką senną motyw ścięgna we śnie połączony jest z elastycznością oraz podatnością na zmiany a także umiejętnością dopasowania się do innych. Żyjesz w zgodzie z własnym otoczeniem i za to jesteś doceniany przez ludzi, trzymaj tak dalej a na pewno przybliżysz się do swojego celu.