Satyna

  Satyna w marzeniach sennych jest oznaką szlachetnej natury, wyrazem delikatności oraz zwiastunem bogactwa. Zapewnia liczne podboje inwestycyjne i wiedzie do bram wzniosłych wydarzeń, które już niebawem będą miały istotne znaczenie dla Twojej przyszłości. Sen bardzo często jest również zapowiedzią chybionych decyzji oraz zawierania niekorzystnych znajomości.
  Jeśli widzisz satynę we śnie oznacza to, że grono towarzyskie, w którym się obracasz będzie miało wpływ na Twoje życiowe decyzje. Zastanów się jednak czy za każde swoje niepowodzenie chcesz obwiniać innych a nie siebie.
  Suknia z satyny we śnie to znak, że zaczniesz obracać się w towarzystwie, które może przyczynić się do rozbicia związku, w którym obecnie jesteś.
  Jeśli kupujesz satynę, wówczas sen stanowi ostrzeżenie przed zawieraniem niepewnych inwestycji oraz zwiastuje oszustwa w trakcie zawierania rozmaitych transakcji biznesowych.
  Gdy śnisz, że sprzedajesz satynę jest to znak, aby stronić od ludzi, którzy nie są względem Ciebie do końca uczciwi, mogą oni bowiem pragnąć pokrzyżować wszystkie Twoje wzniosłe plany.
  Kiedy we śnie dotykasz satyny jest to zapowiedź zawarcia relacji z ludźmi, którzy lubią różnego typu rozrywki oraz prowadzą hulaszczy tryb życia. Uważaj, aby zbyt bliskie kontakty nie wpłynęły negatywnie na Twój wizerunek.

Zobacz także:

 • Kojot
 • Wóz
 • Tokarz