Sennik Satelita

  Jako globalny sposób komunikacji satelita pojawiający się w snach symbolizuje chęć komunikowania się na dużą skalę. Satelita jest zwykle umieszczany na innej planecie w celu zbierania danej ilości informacji. Ten konkretny sen stanowi przesłanie, aby dla własnej wygody stać się człowiekiem bardziej ekstrawertycznym oraz nawiązać kontakty z większą liczbą ludzi. Sen o satelicie podkreśla istotę relacji międzyludzkich, jest symbolem komunikacji oraz wzajemnego dialogu. Marzenia senne o satelicie na ogół wiążą się z rozwojem nowoczesnej technologii, zwłaszcza w zakresie komunikacji. Dlatego należy sobie zadać pytanie, jaką wiadomość z daleka pragniesz od kogoś usłyszeć bądź przekazać. Sennik tłumaczy, że satelita symbolizuje dobrze funkcjonujące połączenia, a to oznacza, że prawdopodobnie jesteś świadomy tego, jaki wpływ mają inni ludzie na Ciebie oraz na środowisko, w którym żyjesz. Satelita może również zwiastować narodziny, ślub, chrzest bądź inne ważne a także pozytywne wydarzenia w Twoim życiu. Satelita jest także symbolem obfitości.

Szczegółowe znaczenie snu o SATELITA

  Naturalny satelita pojawiający się w snach to znak, że potrzebujesz przewodnictwa i porady mądrych ludzi, aby przetrwać życiowe perturbacje, w przeciwnym razie będziesz nadal walczył i nic dobrego nie wyjdzie z Twoich wysiłków.
  Sztuczny satelita jest zapowiedzią owocnej pracy, którą uda Ci się osiągnąć dzięki innowacyjnym metodom jakie wdrożysz do swojego życia.
  Widok satelity stanowi przesłanie, że przyjaciel podsunie Ci dobrą wskazówkę, jak pracować nad spawami, które w dłuższej perspektywie czasu sprawią, że Twoje życie stanie się bardzo obiecujące.
  Komunikowanie się przez satelitę może oznaczać, że uzależnisz się od innej osoby, prawdopodobnie od partnera. Ponieważ jeden partner zawsze dominuje w związku, satelita we śnie może reprezentować mniej dominującego partnera.
  Jeśli śnisz, że masz satelitę na swojej posesji to zapowiedź, że staniesz się samotnikiem bez wsparcia, przez co trudno będzie Ci zrealizować nawet proste zadania.
  Umieszczenie satelity na innej planecie jest w snach oznaką, że niezależnie od tego, jaki sukces w życiu odniesiesz, będzie on dla Ciebie możliwy do osiągnięcia jedynie, gdy znajdziesz się poza siecią ludzi, którzy znajdują się wokół Ciebie.

Zobacz także:

 • Strych
 • Masa
 • Fontanna