Saper

Sen o saperze najczęściej przypomina śniącemu o czyhającym niebezpieczeństwie oraz o potrzebie spojrzenia na świat z zupełnie innej perspektywy. Saper jest symbolem obrony i strachu, ukazuje to, co może grozić człowiekowi, jeśli nie wykona w porę swoich zadań i obowiązków. Saper w snach wieszczy okres strachu w życiu śniącego oraz czas, w którym będzie on stale atakowany przez innych, przez co straci na długi czas swoje poczucie pewności siebie. Sennik podaje, iż saper może także wskazywać na poszukiwanie pocieszenia w poczuciu własnego bohaterstwa i sprawczości.

Znaczenie snu saper

Jeśli widzisz sapera we śnie – jest to znak, że nadszedł Twój czas, aby wykazać się w wielu ważnych kwestiach. Tylko od Ciebie będzie zależało teraz, czy skorzystasz z szansy, którą otrzymasz od życia.

Złapanie sapera na gorącym uczynku – wskazuje na potrzebę uzyskania większej sprawności fizycznej, która jest niezbędna dla osiągnięcia lepszych wyników.

Gdy saper celuje do Ciebie – to znak, że bliska Ci osoba znajdzie się pod ostrzałem bądź nadmiernym wpływem innych osób.

Martwy saper w snach – wieszczy, że znajdziesz się w świecie swych wrogów i nie będziesz miał się do kogo zwrócić o pomoc.

Jeśli saper celuje do ważnej osoby – wówczas nadszedł dla Ciebie decydujący czas, który rozstrzygnie, w którym kierunku będzie zmierzało Twoje życie.

Bycie saperem – według sennika to dobry znak, wieszczy spełnienie, zakończenie zawodowych oraz miłosnych rozterek, oraz odpoczynek po wytężonej pracy.

Saper sennik symbolika

Symbolika snu o saperze zwykle ma negatywny wydźwięk, jest bowiem wyrazem niespełnionych pasji i pragnień, wskazuje na nadchodzące zmiany, które wywołają wielką burzę w Twoim życiu. Pozytywnych konotacji można się doszukiwać jedynie wtedy, kiedy to Ty jesteś we śnie saperem.