Sanepid

Sanepid to Instytucja, której podobnie jak w realnym życiu, także i w snach główną funkcją jest sprawowanie kontroli i porządku nad miejscami, nad którymi sprawuje pieczę. To oznaka strachu przed nieprzewidzianymi zmianami, które mogą wystąpić niemalże w każdej chwili. Sanepid w snach kojarzony jest, jako przymiot bezkresnej tajemnicy i licznych zmagań. W wielu sennikach łączy się z życiowymi zmianami a niekiedy jest kojarzony z pechem.

Podstawowe znaczenie snu o Sanepidzie

Jeśli śnisz, że w pracy odwiedza Cię Sanepid w powszechnym rozumieniu zaczniesz wprowadzać do swojego życia zmiany na wielu płaszczyznach. Jeśli tylko będziesz w stanie, odzyskasz całkowitą kontrolę nad własnym życiem.

Odczuwanie strachu przed kontrolą Sanepidu trudno będzie Ci wziąć odpowiedzialność za czyny, których nie popełniłeś, zatem w kluczowym momencie życia będziesz chować głowę w piasek.

Jeśli śni Ci się, że otrzymujesz od Sanepidu mandat, zwróć uwagę na wszystkie osoby, które kręcą się wokół Ciebie. Sam wyciągnij wnioski, kto jest przyjacielem a kto wrogiem. Sukces wypracujesz, bowiem tylko dzięki wspólnej pracy.

Widok Sanepidu jest symbolem kontroli, szukania wyjścia z niebezpiecznych sytuacji bądź władzy. To nie jest właściwy czas, aby przejmować się drobiazgami. Nie warto, bowiem tracić cennego czasu na mało powierzchowne sprawy.

Kontrola Sanepidu w senniku może oznaczać, że za bardzo kontrolujesz swoich bliskich i nie dajesz im odrobiny swobody. Postaraj się sprawić, że poczują się Oni, choć na chwilę wolni od codziennych utrapień. Pamiętaj także, że nie jest to czas na ucieczkę, trzeba będzie stawić czoła problemom. Stoczysz batalię o kwestie, które okażą się kompletnie nieopłacalne.

Praca w Sanepidzie w marzeniach sennych zwiastuje niebezpieczeństwo. Przed podjęciem nowych transakcji koniecznie trzeba będzie wyzbyć się nieuzasadnionego zaufania do innych ludzi. W pewnym momencie może się okazać, że ludzie, których znałeś, są Ci całkowicie obcy.

Zobacz także:

  • Wystawa
  • Życzenie
  • Pejsy