Ruszt

Ruszt we śnie jest symbolem przemijania oraz wypalonych w ogniu płomiennych uczuć i namiętności. W przypadku osób samotnych może wskazywać na poszukiwanie miłości oraz pragnienie odnalezienia życiowej równowagi. Sen o ruszcie może również oznaczać, że próbujesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu bądź, że w Twoim życiu z jakiegoś powodu robi się na prawdę gorąco. Być może z własnej winy znalazłeś się w centrum jakiejś kłótni, przez którą inni ludzie stale o Tobie mówią. Według sennika ruszt może być także zapowiedzią wzniosłych wydarzeń oraz rodzinnych spotkań.

Jakie znaczenie ma ruszt widziany we śnie?

Widok rusztu we śnie wróży zauroczenie, które w dłuższej perspektywie okaże się fatalne w skutkach. Uważaj zatem na zbędne namiętności, które mogą doprowadzić Cię do totalnej rozsypki. Budowanie wszystkiego trwa bardzo długo, jednak rujnowanie może zająć chwilę. Zastanów się zatem jakiego wyboru w życiu pragniesz dokonać, i którą chcesz podążać z dróg.

Jeśli śnisz, że wrzucasz coś na ruszt, wówczas oznacza to, że powinieneś uważać, na nowo poznane osoby, bo mogą Cię one zawieść. Jeśli obdarzysz wszystkich na początku zbyt dużym zaufaniem, później możesz się bardzo rozczarować.

Sen o pieczone na ruszcie smakołyki to dla Ciebie przesłanie, abyś uważał na własne zdrowie. Chodzi głównie o kwestię żywienia, które nie jest Twoją najlepszą stroną.

Brudny ruszt w snach jest zapowiedzią klęski w najbliższej rodzinie oraz niezwykle wytężonej pracy, która nie będzie obfitowała w żadne owoce. Twój trud nie zostanie doceniony i z pewnością pójdzie na marne.

Sen o myciu rusztu stanowi przesłanie, aby bardziej dbać o własną sferę osobistą. Najprawdopodobniej musisz uporządkować wszystko to, co było zaniedbywane przez bardzo długi czas.

Jakie znaczenie snu o ruszcie możemy odnaleźć w senniku mistycznym?

Sennik wskazuje, że ruszt jest oznaką namiętności oraz rozwiązywania problemów za pośrednictwem serca a nie rozumu. Najprawdopodobniej kierujesz się w życiu swoją emocjonalną stroną. Taki sen ma również duchowe objaśnienie, które mówi, że w najbliższym czasie znajdziesz się w sferze namiętności. Twoje rozumowanie się zmieni, przez co zaczniesz patrzeć na świat bardziej racjonalnie niż miało to miejsce dotychczas.