Rupieć

Rupieć pojawiający się we śnie świadczy o życiowym bałaganie, nieuporządkowanym życiowym chaosie zawodowym bądź o posiadaniu rzeczy, których tak na prawdę nie potrzebujesz. Sen o rupieciach wskazuje także na osobisty, materialny bądź emocjonalny bagaż, od którego trudno będzie Ci się uwolnić. Będziesz potrzebować pomocy bliskich, aby z czystym sumieniem i jasnym umysłem przeć w życiu do przodu.

Podstawowe znaczenie snu o rupieciu:

Gdy widzisz rupiecie w swoim śnie jest to oznaką, że ktoś z Twojego otoczenia zacznie utrudniać Ci życie, będzie stale namawiać Cię do robienia zbędnych rzeczy, które tylko pochłoną Twój czas.

Duża ilość rupieci w marzeniach sennych jest pozytywną wskazówką a raczej ostrzeżeniem, że od czasu do czasu należy wokół siebie trochę posprzątać bowiem życie w całkowitym nieładzie na dłuższą metę dla nikogo nie jest właściwym rozwiązaniem.

Jeśli śnisz, że wyrzucasz rupieć jest to znak, ze pragniesz mieć jasność w stosunku do obszarów własnego życia, które chcesz nieco uporządkować i objąć swoją pieczą.

Gdy odnawiasz jakiś rupieć wówczas sennik zdradza, że potrzeba Ci większej ilość skupienia i jasności umysłu. Niestety tym razem nie uda Ci się dotrzeć do setna problemu, z którym się borykasz.

Kiedy próbujesz sprzedać rupieć wówczas jest to znakiem, że powinieneś skupić się na niewyjaśnionych problemach swojego życia, które Cię przytłaczają. Twoje wyczerpanie prawdopodobnie odbija się na Twoim życiu osobistym. Tego typu sen bywa jednak wezwaniem do podjęcia niezbędnych działań naprawczych w dorosłym życiu.

Jeśli rupieć stoi na Twojej drodze wówczas oznacza to, że powinieneś unikać robienia zbyt wielu rzeczy w jednym czasie bowiem Twoje wysiłki w najbliższej przyszłości nie zostaną nagrodzone a życie nie stanie się nagle prostsze.