Rozmiar

  Sen o rozmiarze czegoś zwykle stanowi odzwierciedlenie tego, jaką wagę przywiązujesz do pewnych przedmiotów, spraw bądź osób w swoim życiu. Im większy jest rozmiar, tym sprawy powinny być dla Ciebie bardziej istotne. I odwrotnie, im rozmiar czegoś we śnie jest mniejszy, tym sprawy są zwykle mniej ważne dla śniącego. Rozmiar odnosi się również do stopnia władzy, którą dzierżysz nad innymi bądź jaką inni mają nad Tobą. Zastanów się dobrze, być może oceniasz kogoś zbyt pochopnie zamiast dać mu szansę wykazania się.
  Kiedy widzisz rozmiar czegoś bądź kogoś to znak, że masz na głowie wiele spraw, na których musisz się teraz skupić. Choć połączenie wszystkiego może teraz wydawać Ci się niemożliwe, niebawem na pewno uda Ci się dopiąć wszystko na czas.
  Duży rozmiar oznacza, iż pragnienie udowodnienia za wszelką ceną swojej wielkości sprawi, że staniesz się dla innych bardzo nieprzyjemny i szorstki. Jeśli przez cały czas będziesz zadufany w sobie i wyniosły, ludzie zaczną się od Ciebie stopniowo odwracać.
  Mały rozmiar we śnie ma dwa znaczenia, po pierwsze świadczy o tym, że nie masz w życiu zbyt wygórowanych potrzeb a do szczęścia wystarczy Ci odrobina stałości, pomocna dłoń i wsparcie drugiego człowieka. W innym znaczeniu sen świadczy o tym, że z niczego w życiu nie jesteś zadowolony i wciąż odczuwasz niedosyt wszystkiego.
  Rozmiar buta we śnie ma kontekst dualistyczny, zwykle oznacza, że ktoś wejdzie Ci na odcisk bądź wręcz przeciwnie, połaskocze Twoje wewnętrzne ego.
  Rozmiar ubrań stanowi przesłanie, by nie mierzyć innych swoją miarą, bowiem każdy człowiek jest inny i kieruje się swoimi indywidualnymi pobudkami. Jeśli kogoś nie znasz, nie oceniaj go zbyt pochopnie, lecz daj mu szansę udowodnienia słuszności swoich racji.

Zobacz także:

 • Maj
 • Forsycja
 • Lok