Rozmaryn

Sen o rozmarynie to znak, że ludzie z Twojego najbliższego otoczenia zaczną Cię szanować za Twoją pracę i solidność. Przekonasz się, że warunkiem nawiązania pozytywnych relacji z innymi ludźmi jest unikanie konfliktów, które zwykle nie prowadzą donikąd. Rozmaryn we śnie zapowiada postępy w pracy, dobrą współpracę z ludźmi oraz życie pełne spokoju i równowagi.

Rozmaryn według sennika może wieszczyć zmiany, które zmienią nudną rutynę w przyszłość pełną wyzwań oraz wprowadzenie pewnych nowości do swojej rzeczywistości.

Jakie jest znaczenie snu o rozmarynie?

Motyw rozmarynu we śnie oznacza, że większość spraw nie będzie szła zgodnie z Twoim planem, przez co coraz częściej będziesz narzekać na swój los. Dzięki pomocy bliskich z czasem wszystko powróci na właściwe tory.

Jedzenie rozmarynu

Spożywanie rozmarynu według sennika to znak, że problemy zdrowotne zmotywują Cię do zmiany obecnego stylu życia oraz nawyków żywieniowych.

Dekorowanie rozmarynem

Sen o używaniu rozmarynu do wszelkich dekoracji jest symbolem rozstania. Być może Twój związek się rozpadnie a każde z Was zacznie podążać własnymi ścieżkami. Czas pokaże, czy Wasze drogi kiedyś znów się połączą.

Podlewanie rozmarynu

Sen o podlewaniu rozmarynu oznacza, że spotkasz na swojej drodze bardzo romantyczną osobę, która zawładnie Twoim sercem. Jeśli będziesz ją dobrze traktować i poświęcać jej więcej uwagi, wówczas ona odwzajemni Ci pięknym za nadobne.

Zapach rozmarynu

Kiedy śnisz, że czujesz zapach rozmarynu, jest to zapowiedzią, że zaczniesz powracać myślami do czasów z własnego dzieciństwa. Tęsknota za dawnymi przeżyciami może sprawić, że chwilowo nie będziesz mógł skuić się na bieżących sprawach. Teraźniejszość może wydawać Ci się mniej bezpieczna a Twoja przeszłość zdecydowanie lepsza.

Sadzenie rozmarynu

Sen o sadzeniu rozmaryny może odnosić się do Twoje nadgorliwości bądź przepracowania. Pamiętaj, że choć rozpiera Cię energia, powinieneś znaleźć w życiu także czas na odpoczynek a nie jedynie na ciągłą pracę.

Suszony rozmaryn

Sen o suszonym rozmarynie oznacza, że zaczniesz snuć w swoim życiu dalekosiężne plany bądź otrzymasz ciekawą ofertę biznesową. Z czasem okaże się jednak czy będzie ona korzystna, czy jednak nie.

Co oznacza rozmaryn w senniku mistycznym?

Sen o rozmarynie jest wyrazem dbania o własne zdrowie. Może również wieszczyć, że zakochasz się. Być może ponownie spotkasz na swojej drodze kogoś, kto był kiedyś dla Ciebie drogi. Życie dawną sławą za jakiś czas się skończy a Ty będziesz musiał iść dalej z nadzieją, że jeszcze uda Ci się w życiu coś osiągnąć. Być może najważniejsze cele, które do tej pory zdobyłeś, zawdzięczasz innym. Nie ma nic złego w tym, że praca zespołowa przyniosła Ci kiedyś pozytywne rezultaty.

Zobacz także:

  • Zęby
  • Wskazówka
  • Wieś