Rozbawienie

  Rozbawienie we śnie jest wyrazem tęsknoty za życiem pełnym uciech i wolności. Być może czujesz, że Twój pociąg właśnie odjeżdża i jeśli do niego nie wsiądziesz Twoja szansa przepadnie bezpowrotnie. Sen może być także odzwierciedleniem rzeczywistych wydarzeń, które mają miejsce w Twoim rzeczywistym życiu.
  Jeśli we śnie ktoś Cię rozbawia to znak, że w przyszłości możesz się spodziewać licznych przywilejów, zawrzesz także korzystne znajomości.
  Gdy Ty rozbawiasz kogoś, uważaj na zaczepki, otwarta wojna może bowiem sprawić, że Twoje plany przestaną mieć szansę na powodzenie, pamiętaj także, że żądza władzy może doprowadzić Cię do szybkiego upadku.
  Rozbawione dziecko stanowi przesłanie, by wziąć odpowiedzialność za swoje dziecinne zachowania, które niedorosłej osobie.
  Jeśli we śnie widzisz zabawną sytuację to znak, że wkrótce będziesz cieszył się własnymi sukcesami. Zrobisz coś pożytecznego dla siebie oraz dla swojej rodziny, co zwróci się podwójnie w przyszłości.
  Sen, w którym znajdujesz się w wesołym towarzystwie nawołuje do tego, by wykorzystać sprzyjające okoliczności i sprawić sobie coś o czym od dawna marzysz.
  Jeśli jesteś zmuszony do wyjścia z zabawnego przedstawienia przed jego zakończeniem, wówczas sen świadczy o tym, że przegapisz nadarzającą się okazję.