Rondo

  Motyw ronda we śnie stanowi przesłanie, że wkrótce będziesz musiał podjąć w życiu szereg ważnych decyzji, które mogą mieć wpływ na Twoją najbliższą przyszłość, mogą także nieść ze sobą pewne konsekwencje. Niezależnie od tego, jaką decyzję podejmiesz, inni ludzie będą próbowali Ci w tym pomóc. Powstała sytuacja będzie przypominała kręcenie się w kółko pomiędzy jednym wyborem a drugim. Sen o rondzie stanowi przypomnienie, aby zawsze kierować się własnym instynktem, niezależnie od opinii innych. Sennik tłumaczy, że rondo symbolizuje całość i równość, świadczy o tym, że masz w sobie siłę, moc oraz władzę, podobną do innych ludzi, którzy znajdują się wokół Ciebie.

Rondo - szczegółowa interpretacja snu:

  Widok ronda we śnie sugeruje, że nie jesteś w stanie zbliżyć się do swych celów w sposób bezpośredni. Być może masz poczucie, że gdzieś utknąłeś i masz wyraźny problem z podjęciem pewnych decyzji. Jedynie dotarcie w odpowiednim czasie do pewnego grona towarzyskiego może okazać się ostatecznym ratunkiem oraz sprawić, że Twoje plany w końcu się ziszczą.
  Jeśli w swoim śnie jeździsz w kółko po rondzie jest to znak, że poszukujesz w życiu właściwej drogi, którą będziesz mógł kroczyć w najbliższej przyszłości. W innym znaczeniu sennik tłumaczy, że zaczniesz kręcić się w kółko w swych teoriach i postanowieniach, co w efekcie sprawi, że powrócisz do punktu wyjścia, przez co wiele rzeczy straci dla Ciebie bezpowrotnie sens.
  Wjazd na rondo przypomina o kierunku w jakim zmierza życie śniącego, sygnalizuje o trudnych wyborach i złożonych projektach, które wkrótce trzeba będzie podjąć.
  Jeśli skręcasz na rondzie w prawo to znak, że dokonasz w życiu dobrego wyboru i osiągniesz stan szczęścia. W innym znaczeniu sen wieszczy, że uwolnisz się od życiowego bałaganu, który niezmiennie od wielu lat doskwiera Ci w życiu i toruje drogę do osiągnięcia wyższych celów.
  Gdy we śnie skręcasz na rondzie w lewo to znak, że w obliczu zagrożenia nie zdasz egzaminu, który okaże się miarą Twojej dojrzałości. Głowa do góry, gdyż każdy egzamin da się powtórzyć i w Twoim przypadku może się tak okazać.
  Kiedy jedziesz na rondzie prosto, wówczas taki sen oznacza, że uda Ci się szybko wyjść z opresji, w której z powodu innych ludzi nieopatrznie przyjdzie Ci się znaleźć.
  Wypadek na rondzie oznacza, że przegapisz w życiu coś ważnego bądź pomylisz się w swych obliczeniach, co oddali Cię od realizacji Twoich marzeń. Ślepa wiara prędzej czy później może Cię zgubić, zatem lepiej byłoby w przyszłości kierować się własną logiką i rozumem zamiast korzystać z porad innych ludzi.
  Duże rondo wieszczy w marzeniach sennych przepych i niepokój z powodu zbyt szybkiego odkrywania nowych horyzontów życiowych, prawdopodobnie przechodzisz właśnie kryzys, który da o sobie znać dopiero wtedy, kiedy będzie w pełni zaawansowany.
  Zmiana kierunku jazdy na rondzie to według sennika zapowiedź lekkiego życiowego chaosu oraz zmiany podejścia do spraw materialnych.

Zobacz także:

 • Latać
 • Słoma
 • Hurtownia