Romb

Romb to figura geometryczna, która podobnie jak inne symbolizuje duchową granicę pomiędzy światem rzeczywistym a ludzką podświadomością. Zwykle zwiastuje duże pole do licznych zmian w życiu śniącego oraz dokonanie niezbędnych podziałów, które staną się w przyszłości bardzo ważne. Według znanych senników romb zwiastuje zaskoczenie i nowe informacje. Jeśli spodziewasz się w najbliższym czasie oczywistych wydarzeń, może się okazać, że nie dojdą one do skutku lub będą nieco inne, niż sobie je wyobrażasz.

Znaczenie snu romb:

Widok rombu w marzeniach sennych stanowi odzwierciedlenie skomplikowanych relacji z ludźmi, którzy od pewnego czasu są blisko Ciebie.

Jeśli rysujesz romb, jest to znak, że Twoja przeszłość będzie miała znaczący wpływ na kierunek, w jakim zaczniesz podążać w swoim życiu. Dla osiągnięcia zrównoważonego życia wyznaczysz sobie kierunek, który do tej pory wydawał Ci się najrozsądniejszy.

Jeśli rozwiązujesz zadanie z rombem, wówczas taki sen stanowi przesłanie, aby podejść do pewnej sprawy bardzo skrupulatnie, bowiem każde negatywne działanie oraz niesubordynacja mogą źle wpłynąć na Twoją osobistą wizję przyszłości.

Duży romb zwiastuje liczne zmiany, które z czasem będą rzutowały na Twoje relacje z ludźmi z życia zawodowego. Przekonasz się bowiem, że nie możesz liczyć na wszystkich, którzy zawsze stawali po Twojej stronie. Kiedy będziesz potrzebować wsparcia przyjaciół może się okazać, że ktoś obcy pospieszy Ci na pomoc.

Mały romb to znak, że ktoś odrzuci Twoją ofertę. Konkurencja, którą wyrabiałeś sobie przez lata nie będzie również dla Ciebie obojętna. Twoje wzniosłe plany najprawdopodobniej po prostu legną w gruzach.

Zobacz także:

  • Mąż
  • Upominek
  • Wnuk