Rezydencja

  Rezydencja pojawiająca się w marzeniach sennych reprezentuje świątynię ludzkiego umysłu, odzwierciedla także stan psychiczny osoby, która o niej śni. Domy w snach są częścią codziennej rutyny, rezydencja jest przykładem marzeń o czymś innym, swojego rodzaju odskocznią, która jest szansą na pozbycie się codziennej monotonii i marazmu. Marzenia senne o własnej rezydencji odzwierciedlają wewnętrzne pragnienia związane z chęcią przeprowadzki, kupna nowego domu bądź zapoczątkowania nowego przedsięwzięcia. Poszczególne pomieszczenia rezydencji stanowią odzwierciedlenie ludzkiej psychiki. W ogólnym znaczeniu strych i piętro symbolizują intelekt, parter rezydencji reprezentuje nadzieje i marzenia, piwnica stanowi zaś odzwierciedlenie nieświadomego umysłu.

Szczegółowe znaczenie snu o REZYDENCJI:

  Widok rezydencji jest w snach oznaką chęci wprowadzenia fundamentalnych zmian w życiu a także pragnienia wybicia się ponad własne otoczenie. Niestety tylko przez chwilę będziesz pławił się w luksusach, natomiast bogactwo będziesz mógł osiągnąć jedynie wtedy, gdy zaczniesz podejmować przemyślane decyzje.
  Jeśli mieszkasz w rezydencji to taki sen jest wyrazem pragnienia życia w luksusie z dala od zwykłych ludzi, spośród których się wywodzisz.
  Pusta rezydencja w marzeniach sennych stanowi zapowiedź utraconych szans i okazji, które w przyszłości już się nie powtórzą. Sen stanowi przesłanie, że za wszystkie popełnione błędy trzeba będzie kiedyś słono zapłacić.
  Jeśli jesteś właścicielem rezydencji jest to znak, że dobrze będzie Ci się w życiu powodzić, dlatego pewni ludzie będą Ci zazdrościli tego, co posiadasz.
  Sprzedaż rezydencji jest według sennika oznaką, że powinieneś jak najszybciej podjąć stosowne kroki, które pozwolą Ci zwiększyć stan Twoich finansów.
  Brudna bądź zniszczona rezydencja może stanowić zapowiedź, że otrzymasz od kogoś prezent bądź będziesz musiał uporać się z życiowych chaosem w życiu zawodowym.
  Duża rezydencja jest w snach jest demonstracją potencjału, który reprezentuje sobą śniący. Taki sen stanowi również zapowiedź materialnego spełnienia.
  Biblioteka w rezydencji to znak, że posiadasz wiedzę, którą będziesz musiał podzielić się z innymi ludźmi.
  Sprzątanie rezydencji świadczy o pragnieniu oczyszczenia własnych myśli oraz wyeliminowania przestarzałych nawyków. Sen jest także zapowiedzią problemów ze zmianą własnych przekonań.
  Klasyczna rezydencja jest oznaką przestarzałych przekonań i wyobrażeń, które mogą okazać się przeszkodą do osiągnięcia życiowego sukcesu.
  Nowo wybudowana rezydencja w snach wieszczy, że wejdziesz w zupełnie nową fazę swojego życia bądź zyskasz świeże spojrzenie na własną egzystencję.