Renta

Renta w snach jest symbolem finansowych rozterek, może także stanowić ostrzeżenie przed nadmierną rozrzutnością. W negatywnym znaczeniu sen o rencie świadczy o zmartwieniach finansowych. Ciągle próbujesz związać koniec z końcem, podobnie jak inne znane Ci osoby, odkładając różne przyjemności na lepsze czasy.

Znaczenie snu renta

Jeśli ukradną Ci rentę, jest to znak, że pokłócisz się z przyjacielem bądź trafisz na swojej drodze na oszusta. Z czasem możesz przekonać się, że popełniłeś błąd mieszając pieniądze z przyjaźnią.

Kiedy śnisz, że otrzymujesz rentę, jest to znak, że w ciężkiej sytuacji będziesz mógł liczyć na oddanych przyjaciół. W innym znaczeniu sen oznacza, że będziesz musiał oddać wszystkie swoje oszczędności członkowi rodziny, ponieważ ich brak może skończyć się dla Niego poważnym kryzysem finansowym.

Sen, w którym renta zostanie Ci odebrana, stanowi ostrzeżenie, aby przygotować się na poważne trudności finansowe.

Jeśli we śnie renta jest bardzo wysoka, wówczas oznacza to, że nie będziesz zadowolony z nagrody za włożony wysiłek. Prawdopodobnie musiałeś dużo pracować, aby udowodnić, że zasługujesz na więcej, lecz niestety nie otrzymasz tego, co oczekiwałeś.

Renta rodzinna, może w snach stanowić zapowiedź konfliktów i nieporozumień w rodzinie.

Renta sennik mistyczny

Jeśli otrzymujesz spóźnioną rentę, taki sen wieszczy, że przyjaciel będzie miał do ciebie pretensje, że nie dotrzymałeś obietnicy, którą mu dałeś.

Jeśli śnisz, że renta Cię nie satysfakcjonuje, jest to znak, że praca z kimś sprawi, że zacznie w Tobie rosnąć niezadowolenie, które powoli zacznie rozdzierać Cię na kawałki.

Zobacz także:

  • Burak
  • Alkohol
  • Poronić