Sennik Ratunek

  Pewien aspekt twojej natury został przez ciebie zaniedbany. Sen, w którym ratujemy kogoś bądź jesteśmy przez kogoś ratowani może symbolizować podświadome wołanie o pomoc. Bardzo często oznacza również niechęć do proszenia się o pomoc oraz tendencję do częstego unoszenie się honorem.
  Ratunek we śnie może świadczyć o tym, że potrzebujemy w życiu pomocy lecz nie zawsze potrafimy o nią prosić. Jeśli w trakcie snu udało ci się uzyskać pomoc wówczas oznacza to, że możesz liczyć na czyjeś wsparcie oraz zaspokoić swe życiowe potrzeby. Jeśli jednak nikt nie przychodzi ci na ratunek, wówczas należy zrozumieć, że masz dostatecznie dużo sił, aby samodzielnie poradzić sobie ze swoimi problemami. Wystarczy tylko, że postawisz w życiu na autonomię i niezależność.
  ujrzeć – ktoś będzie miał wobec ciebie wielkie oczekiwania, których nie będziesz mógł spełnić
  ratować kogoś z płonącego domu – w twoim życiu pojawią się problemy, z którymi będziesz mógł się uporać jedynie przy pomocy innych ludzi
  ratować zwierzę – w pewnej kwestii będziesz kierował się jedynie własnym instynktem, wyjdziesz na tym lepiej niż inni
  ratować obcą osobę – ktoś hojnie nagrodzi cię za twą ciężką pracę i wytrwałą postawę
  ratować bliską osobę – postawisz wszystko na jedną kartę, powodzenie zależeć będzie od tego jak poradzisz sobie ze swoją konkurencją
  zostać uratowanym przez kogoś – nie daj się zwieść pozorom, w codziennym życiu kieruj się własnym sumieniem i logiką
  ratować dziecko – jakaś sprawa nie pójdzie po twojej myśli, możliwe również problemy ze zdrowiem
  ratować tonącego – pewna osoba będzie ci bardzo wdzięczna za wyciągnięcie do niej pomocnej dłoni
  wezwać na ratunek straż lub pogotowie – nie bacząc na konsekwencje pospieszysz komuś na ratunek za co czeka cię nagroda
  nieudana akcja ratunkowa – zanim spalisz za sobą wszystkie mosty zastanów się wcześniej czy warto.
  Ratunek we śnie jako cel w życiu:
  Ratowanie innych osób we śnie zwiastuje osiągnięcie wyznaczonych celów. Właśnie teraz jest dobry moment na przejęcie kontroli nad własnym życiem oraz stworzenie odpowiednich warunków do osiągnięcia własnego sukcesu. Być może myślisz o awansie w pracy. Postaraj się mówić głośno o tym, czego pragniesz oraz wyjdź poza utarte schematy, aby stworzyć sobie lepsze możliwości do rozwoju.
  Rzucanie się komuś na ratunek we śnie jest bardzo pozytywnym znakiem. Świadczy o tym, że ludzie darzą nas swoim zaufaniem oraz potrzebują na co dzień naszej pomocy i wsparcia.