Rano

  Sen o poranku oznacza nowy początek bądź przebudzenie; jest symbolem biegu życia, świeżości umysłu i odnowy. Powtarzający się cykl porannego wstawania stanowi przypomnienie o tym, że nasze życie zatacza krąg. Poranek we śnie świadczy także o stałej potrzebie wyboru oraz uznania, dla tego, co robimy w życiu.
  Kiedy we śnie budzisz się rano to znak, że masz wrażenie, iż wciąż robisz coś w kółko, jednak wkrótce pojawi się nadzieja na zmianę i Twoje życie wreszcie nabierze sensu.
  Pochmurny i deszczowy poranek we śnie oznacza, że prawdopodobnie jesteś wyczerpany bądź zestresowany przez co na Twojej drodze do szczęścia mogą pojawić się duże przeszkody.
  Jeśli we śnie musiałeś gdzieś wyjść to znak, że w Twoim życiu zacznie się z czasem wiele dziać. Pamiętaj jednak, żeby nie rzucać słów na wiatr. Obietnica bowiem nic nie znaczy, jeśli nie zostanie spełniona.
  Kiedy śnisz, że wstajesz wczesnym rankiem, wówczas oznacza to, że fortuna wkrótce się do Ciebie uśmiechnie, jednak zanim z niej skorzystasz będziesz musiał jeszcze poczekać.
  Piękny poranek we śnie wieszczy harmonię oraz radość w życiu. Sen wieszczy również, iż wstąpi w Ciebie nowa nadzieja na lepsze życie.

Zobacz także:

 • Niewolnik
 • Smerfy
 • Kos