Sennik Radny

  Radny w snach jest symbolem złożonych organizacji oraz struktur, na których opiera się Twoje życie. W negatywnym znaczeniu sen o radnym jest oznaką poczucia ucisku oraz zapowiedzią, że pewna osoba bez żadnych przeszkód zacznie kontrolować Twoje życie. Tego typu sny mogą występować wtedy, gdy śniący w rzeczywistym życiu zaczyna rozwodzić się na temat kontrolowania działań rządów oraz ludzi, którzy mają poczucie władzy. Sennik tłumaczy, że radny jest także oznaką nieustannego poszukiwania wsparcia, być może po prostu nie masz pojęcia dokąd zmierza Twoje życie.

Szczegółowa interpretacja snu o radnym:

  Widok radnego oznacza, że w Twoim życiu coś pójdzie nie tak, jednak nie będziesz mieć na to bezpośredniego wpływu. I choć zaakceptujesz sytuację, ostatecznie jednak ten przykry temat będzie do Ciebie powracał.
  Przewodniczący radnych to w marzeniach sennych znak, że w przyszłości zaczniesz aktywnie działać w pewnych kręgach. Pamiętaj jednak, że komunikacja powinna odgrywać kluczową rolę w osiąganiu osobistych sukcesów, których przecież tak bardzo będziesz potrzebować.
  Jeśli to Ty jesteś radnym jest to znak, że w pewnej sprawie posuniesz się o krok za daleko, staniesz się nieco apodyktyczny w stosunku do innych ludzi. Za bardzo będziesz starał się także kontrolować swoich współpracowników i egzekwować od nich sztywno ustalone zasady. Po pewnym czasie przekonasz się jednak, że powinieneś być bardziej liberalny w swych poglądach a także pozwalać innym ludziom dokonywać własnych wyborów i uczyć się na własnych błędach podobnie jak było to w Twoim przypadku.
  Zgromadzenie radnych jest sygnałem, że masz poczucie niezrozumienia i ucisku oraz żal do innych za wszystkie działania, które kończą się klęską.
  Jeśli przemawiasz jako radny to w marzeniach sennych oznacza to, że znajdziesz się w trudnej sytuacji, ostatecznie jednak wszystko ułoży się po Twojej myśli.
  Wybór radnego jest zgodnie z wiedzą zaczerpniętą z sennika pozytywnym znakiem, który wieszczy, iż będziesz walczyć o to, co uważasz za słuszne. Otworzenie się przed innymi ludźmi stanie się dla Ciebie pierwszym krokiem w kierunku pozytywnej zmiany.

Zobacz także:

 • Czara
 • Goryl
 • Jałówka