Przytulać

Przytulanie zarówno w snach jak i w realnym życiu powinno być kojarzone z pogodą ducha, wsparciem i pocieszeniem. Osoba przytulająca może niwelować lęki, udzielać wsparcia swoim ciepłym podejściem. Jest symbolem energii, dzięki której można przekazać innym własne współczucie i radość. Sen o przytulaniu może oznaczać również, że w Twoim życiu wszystko jest na swoim miejscu, lecz z niewyjaśnionych przyczyn smucisz się. Być może, dlatego potrzebujesz od czasu do czasu wypłakać się na czyimś ramieniu. Przytulanie we śnie odzwierciedla często uczucie ulgi po zażegnaniu niebezpieczeństwa lub rozwiązaniu trapiących problemów. W negatywnym znaczeniu symbolizuje niepewność i nadwrażliwość na ludzkie problemy.

Znaczenie snu o przytulaniu

Motyw przytulania we śnie świadczy o obojętności oraz braku pozytywnych emocji w codziennym życiu śniącego. Walka z pokusami może być długa i bolesna. Jedynie wytrwali wygrają i zyskają życiowy spokój. Przytulanie się według sennika jest symbolem uzdrowienia i zapowiedzią pogodzenia się z miłością swojego życia.

Przytulanie matki

Sen o przytulaniu matki może świadczyć o tym, że w rzeczywistym życiu martwisz się o zdrowie i los swojej matki. Tego typu sen jest symbolem również bogactwa, wróży znalezienie bratniej duszy na resztę życia. Może również oznaczać, że otrzymasz ciepłą rodzicielską radę, którą zignorujesz.

Przytulanie bliskiej osoby

Sen o przytulaniu kogoś bliskiego symbolizuje strach przed utratą, może wieszczyć problemy w związku partnerskim oraz brak zmian w życiu. Sennik podaje, że w takich sytuacjach najlepszym wyjściem z sytuacji będzie skorzystanie z rady kogoś bardziej doświadczonego od Ciebie.

Przytulanie mężczyzny

Sen o przytulaniu mężczyzny symbolizuje problemy i braki w sferze emocjonalnej śniącego. Może świadczyć o uczuciu samotności bądź tęsknocie za kimś bliskim. Znajdziesz się w mało komfortowej sytuacji, z której wybrniesz zwycięsko. Zawrzesz pozytywne relacje z osobą, na której bardzo Ci zależy.

Ktoś mnie przytula

Jeśli śnisz, że ktoś Cię przytula, Twój sen symbolizuje marazm i smutek. Dojdziesz do wniosku, że pewne sytuacje w Twoim życiu uwsteczniają Cię i nie pozwalają podążać naprzód. Będziesz potrzebować pomocy w zwykłych czynnościach życiowych, lecz nikt Cię w nich nie wyręczy. Natchnienie, które zaczniesz odczuwać sprawi, że wykonasz fantastyczną pracę, która zapewni Ci dobrą przyszłość.

Przytulać kobietę

Sen o przytulaniu kobiety wróży, że nie będziesz mógł przejść obojętnie wobec problemów, które Ci się przytrafią. Częściowo uda Ci się rozwiązać je samodzielnie, lecz niezbędne będzie poproszenie kogoś o poradę. Częściowe pozbycie się ciężaru sprawi, że na chwilę odetchniesz, lecz będziesz musiał sam całkowicie pozbyć się wszelkich trudności.

Przytulać dziecko

Sen o przytulaniu dziecka jest oznaką, że ktoś będzie potrzebowała Twojej pomocy. Dla przytulanego dziecka niewątpliwie będziesz stanowić wzór do naśladowania. Pamiętaj, aby nie popełniać w życiu niepotrzebnych błędów, gdyż każda rana może pozostać na długo na Twoim ciele.

Być przytulanym przez zmarłego

Jeśli śnisz, że jesteś przytulany przez zmarłą osobę jest to znak, że zakończysz pewien etap w swoim życiu a następnie skupisz się na budowaniu nowej przyszłości. Efekt będzie piorunujący, gdyż osiągniesz o wiele lepsze wyniki niż planowałeś. Przytulanie zmarłego we śnie jest zapowiedzią rozpoczęcia nowego etapu w życiu oraz osiągnięcia stabilizacji w życiu na jawie.

Sen o przytulaniu obcej osoby

Przytulanie nieznajomego jest zapowiedzią zdrady. Czy jesteś w stanie dowieść, kto Cię okłamuje? Jeśli tak, lepiej postaraj się skrupulatnie przeprowadzić śledztwo, gdyż wszelkie niejasności mogą Cię jedynie zranić bądź upokorzyć. Kiedyś możesz wszystkiego żałować, lecz teraz masz jeszcze szansę, aby podjąć jedyną słuszną decyzję. Sen o przytulaniu obcej osoby może wskazywać na uczucie zaniedbania przez partnera bądź problemy w związku. Osoby samotne mogą odnaleźć drugą połówkę.

Przytulanie kolegi

Jeśli śnisz, że przytulasz kolegę możesz to dobrać, jako ostrzeżenie przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Sen o przytulaniu wskazuje, bowiem na ludzką niemoc oraz potrzebę wsparcia. Sennik wróży, że bliska Ci osoba będzie mierzyła się z licznymi problemami, które nieco ją załamią. Jedynie Twoje wsparcie i pomoc sprawią, że trudności przeminą. W innym znaczeniu sen może symbolizować konkurowanie z przyjacielem, kto w życiu osiągnie więcej sukcesów.

Przytulanie byłego partnera

Sen o przytulaniu ex partnera świadczy o tym, że nie możesz zapomnieć o pewnych wydarzeniach z przeszłości i wciąż do nich powracasz myślami. Tego typu sen jest przypomnieniem o pięknych chwilach spędzonych razem w życiu. Przypomina o konieczności podejmowania racjonalnych i odważnych decyzji, stanowi zapowiedź, że gotowość do pójścia na kompromis będzie w życiu dla Ciebie kluczowa.

Szczegółowa interpretacja snu o przytulaniu się

Sen o przytulaniu się do kogoś wskazuje na to, że spotkanie z dawno niewidzianą osobą uświadomi Ci jak bardzo jesteście sobie bliscy.

Kiedy śnisz, że widzisz ludzi wzajemnie przytulających się jest to znak, że Twój zły nastrój sprawi, że zaczniesz stronić od ludzi. Najwyższy czas, aby raz na zawsze przełamać się i pokonać stojące na Twej drodze bariery oraz ponownie wyjść do ludzi.

Sen o przytulaniu zabawki wróży, że w Twoim życiu pojawią się trudności, przez które ktoś wywiedzie cię na manowce.

Kiedy śnisz, że przytulasz zwierzę jest to zapowiedzią, że pewna osoba zawiedzie Twoje zaufanie.

Przytulanie sennik mistyczny

Sen o przytulaniu się wiąże się z trudnością opanowania własnych emocji, może też wskazywać na zaburzenia w życiu osobistym.

Kiedy śnisz, że kogoś przytulasz jest to znak, że Twoja dywagacja w sprawie ocieplenia wspólnych relacji z nieprzyjacielem przyniesie odwrotny wynik do zamierzonego.

Przytulanie dziecka we śnie zwiastuje pomyślny przebieg zdarzeń w przyszłości.

Przytulanie matki to znak, że jesteś na najlepszej drodze do osiągnięcia zwycięstwa nad swoimi wrogami.

Przytulanie ojca w marzeniach sennych wieszczy, że brak rozwagi przysporzy Ci wielu kłopotów w życiu zarówno osobistym jak i zawodowym.