Sennik Przedłużacz

  Przedłużacz we śnie jest symbolem energii i witalności oraz siły i mocy, jest także wyrazem samokontroli oraz umiejętności komunikowania się z innymi ludźmi. Bardzo często jest to sen ostrzegawczy będący zapowiedzią zaburzeń na tle emocjonalnym. Przedłużacz w marzeniach sennych jest także świadectwem poszukiwania w życiu nowych alternatyw, które mogą stać się przyczyną zakończenia wielu życiowych problemów.
  Jeśli widzisz przedłużacz we śnie to znak, że brakuje Ci na co dzień odpowiedniego impulsu do podjęcia właściwych działań. Jeśli pragniesz uniknąć niekorzystnych sytuacji w życiu, powinieneś być bardziej energiczny.
  Bardzo długi przedłużacz we śnie stanowi zapowiedź, że odbędziesz w przyszłości podróż, dzięki której naładujesz swoje baterie i zaczniesz patrzeć w przyszłość z większą radością.
  Sen o splątanym przedłużaczu wieszczy życiowe komplikacje i problemy, cofnięcie się bądź zdenerwowanie, które okaże się niezwykle trudne do opanowania.
  Kiedy śnisz o zepsutym przedłużaczu oznacza, że w pewnej sprawie wyjdziesz przed szereg i posuniesz się za daleko, wszystko to sprawi, że wdasz się w ryzykowne i pełne niebezpieczeństw sytuacje.
  Zwarcie w przedłużaczu jest w snach zapowiedzią rozczarowania po namiętnym romansie. Sen niesie ze sobą przesłanie, aby w porę lepiej zadbać o własne życie.
  Jeśli śnisz, że zostałeś porażony prądem dotykając przedłużacz, to znak, że doświadczysz nieoczekiwanych wydarzeń w swoim życiu miłosnym.