Przeciąg

Przeciąg we śnie wskazuje na zewnętrzną siłę, która ma duży wpływ na Twoje obecne życie bądź związek partnerski. Sen o przeciągu może również wieszczyć niezapowiedzianą wizytę cichych gości, którzy pojawią się u Ciebie nie wiadomo skąd. Sennik przypomina, że przeciąg reprezentuje także wydeptaną ścieżkę, którą od dłuższego czasu kroczysz w swoim życiu. Pomimo, że bardzo Ci ona doskwiera to nie chcesz obrać nowej. Być może jest tak dlatego, że nie lubisz zmieniać swoich planów nawet jeśli są one bardzo monotonne.

Znaczenie snu o przeciągu:

Jeśli stoisz w przeciągu oznacza to, że nie czujesz się zbyt komfortowo w obecnej sytuacji życiowej. Może to wiązać się z Twoim życiem osobistym bądź zawodowym. Potrzeba Ci większej niezależności i samodyscypliny bo jeśli niczego w życiu nie zmienisz, dalej będzie tak samo jak jest.

Sennik przeciąg w domu:

Kiedy we śnie masz w domu przeciąg wówczas oznacza to, że otrzymasz od kogoś puste obietnice, które nigdy nie zostaną spełnione. Pamiętaj zatem, aby nie nabrać się ponownie na przechwałki i plany człowieka, którego słowa nic nie znaczą.

Kiedy unikasz przeciągu we śnie zwykle oznacza to, że oczekujesz, że głęboka wiara bądź pewna niewidzialna moc pomoże Ci pokonać wszystkie problemy i osiągnąć to, czego pragniesz. Niestety w życiu bywa jak w bajce tylko przez chwilę a zdecydowana większość czasu to codzienność, pot, radość, ale także łzy. Zatem pamiętaj o tym, że jeśli będziesz siedzieć w jednym miejscu i nie podejmiesz stosownych działań to nikt i nic nie zrobi tego za Ciebie.

Jeśli przeziębiłeś się przez stanie w przeciągu jest to znak, że powinieneś zadbać o własną odporność i zdrowie, które już jest nadwyrężone. Może nadszedł czas, aby udać się do specjalisty lub wykonać niezbędne badania.

Zobacz także:

  • Anagram
  • Casting
  • Źrebie