Próchnica

Zęby w snach są symbolem życiowego stresu oraz odpowiednikiem korony ochronnej, która pozwala człowiekowi przetrwać w życiu złe chwile. Sen o próchnicy oznacza, że czeka Cię duchowe przebudzenie. W trakcie snu możesz czuć się niezręcznie bądź możesz odczuwać przerażenie. Próchnica zębów widziana we śnie może zwiastować depresję bądź wskazywać na utratę czegoś ważnego, ale również zyskanie czegoś, czego pragnąłeś od zawsze. Zęby objęte próchnicą według sennika zwiastują porażkę w pracy. Najprawdopodobniej zainwestujesz pieniądze w wątpliwy biznes, co przyniesie Ci sporo kłopotów z prawem bądź liczne straty finansowe.

Znaczenie snu próchnica

Próchnica w marzeniach sennych może nasuwać na myśl złowrogie skojarzenia z uwagi na brak wyobraźni bądź skupianie się jedynie na materialnych aspektach własnego życia.

Jeśli masz próchnicę w swoim śnie wówczas może to oznaczać, że rozgniewasz ukochaną osobę. Pewne osoby wykorzystają Twoją dobroć, lecz w zamian nie okażą Ci należytego szacunku. Kiedy widzisz próchnicę u innych osób, wówczas zerwiesz kontakt z kimś, kogo obecność bardzo Cię męczy.

Zęby z próchnicą

Jeśli śnisz, że widzisz zęby zajęte próchnicą, wówczas jest to znak, że powinieneś zwrócić szczególną uwagę na wewnętrzne troski swoich bliskich. Być może ich psychika jest w złym stanie i potrzebują Twojej pomocy.

Sen o usuwaniu zęba z powodu próchnicy

Usuwanie zęba z powodu próchnicy jest to znak, że będziesz mieć trudne do rozwiązania problemy. Dotrą do Ciebie niepokojące wieści z rodzinnych stron. Coś w Twoim życiu powoli zacznie się psuć, jeśli pragniesz miany na dobre, musisz spróbować zrozumieć, co to jest.

Sen o leczeniu próchnicy

Leczenie próchnicy zgodnie z sennikiem oznacza, że napięcie w związku z kontynuacją niedawno rozpoczętego projektu sięgnie zenitu. Jeszcze przez jakiś czas będzie trudno, jednak kiedyś sytuacja unormuje się i wszystko powróci do normy.

Próchnica we wszystkich zębach sennik

Gdy śnisz, że masz próchnicę we wszystkich zębach, wówczas jest to znak, że powinieneś zadbać o własny rozwój bądź zauważysz u siebie nowo odkrytą zdolność.

Próchnica w innych kulturach i tradycjach snów

W dawnej tradycji snów próchnica zębów może wskazywać, że czeka cię duchowe przebudzenie. Jest symbolem dumy z dotychczas wykonywanej pracy, oznaką wypalenia zawodowego bądź zapowiedzią nawarstwiających się obowiązków domowych.

Próchnica a sennik mistyczny

Próchnica w senniku mistycznym zwiastuje śniącemu niezależność. Tego typu sen może również oznaczać, że powinieneś w realnym życiu zwrócić szczególną uwagę na stosowaną przez siebie dietę oraz schorzenia, które Ci towarzyszą.

Zobacz także:

  • Bóg
  • Telefon
  • Miód