Próba

    Próba w marzeniach sennych stanowi zapowiedź, że w najbliższej przyszłości czeka Cię wiele sprawdzianów. Największym wyzwaniem może okazać się jednak spotkanie z bliską osobą, która do tej pory żyła z daleka od Ciebie. Sen o próbie jest symbolem życiowych doświadczeń i zmagań śniącego ze zwykłą codziennością. Dla jednych sen ma pozytywny wydźwięk, dla innych natomiast jest negatywnym zwiastunem.
    Próba generalna na ogół wieszczy, że otrzymasz zadanie prawie nierealne do zrealizowania, jednak dzięki uzyskaniu kilku prostych wskazówek uda Ci się je właściwie rozwiązać i spotka Cię ogromne szczęście.
    Jeśli jesteś aktorem i śnisz o próbie, wówczas jest to znak, że spełnią się Twoje marzenia o lepszym życiu jeśli tylko ujawnisz swoje stłumione uczucia a także przezwyciężysz liczne trudności. Staniesz się silniejszy jeśli tylko na chwilę uciekniesz ze swojej rzeczywistości.
    Gdy widzisz próbę aktorów na scenie jest to przepowiednia związana z pozytywnymi emocjami, które będą Ci towarzyszyć w najbliższym czasie w związku z wejściem w nowy etap Twojego życia.
    Kiedy robisz coś na próbę, wówczas sen jest wyrazem lęku przed życiowymi niepowodzeniami oraz kiepskimi warunkami życia. Choć tęsknisz za stale zmieniającym się otoczeniem, będziesz musiał teraz przeczekać trudny czas, w którym przyjdzie Ci żyć przez pewien okres.