Postanowienie

  Sen o postanowieniach oznacza siłę oraz determinację w dążeniu do celu. Często również odnosi się do desperackiego dążenia do odzyskania kontroli nad pewnymi aspektami własnego życia, zwłaszcza w sferze zawodowej, ale może również mieć związek ze sferą uczuciową bądź rodzinną.

Szczegółowe znaczenie snu o postanowieniu:

  Postanowienie zmiany dotychczasowego życia oznacza we śnie, że w końcu zaczniesz poprawnie oceniać swoje mocne strony i właściwie je wykorzystywać. Dzięki temu wreszcie zaczniesz także realizować swoje upragnione cele.
  Robienie listy postanowień sugeruje we śnie, że wkrótce dokonasz w pewnej sprawie właściwego wyboru.
  Jeżeli postanawiasz porzucić swoje dotychczasowe życie i zamieszkać w dziczy, to taki sen stanowi sygnał, że coś w Twoim życiu na jawie nie ułożyło się zgodnie z Twoim planem, a piętrzące się problemy powoli zaczynają Cię przerastać.
  Porzucenie swoich postanowień oznacza, że przyjdzie Ci się zaopiekować kimś, kto jest skrajnie niezdecydowany.
  Jeżeli Twoje postanowienia we śnie mają wpływ na osoby z Twojego najbliższego otoczenia to taki sen wieszczy, że poradzisz sobie z problemem rodzinnym w znacznie lepszy sposób, niż się początkowo spodziewałeś.
  Postanowienia noworoczne sugerują, że wkrótce uda Ci się przejąć kontrolę nad problemem, który bardzo Cię trapi. Będziesz wiedział co zrobić, mimo że w tej chwili czujesz się lekko zdezorientowany.
  Jeżeli we śnie widzisz osobę, która ma jakieś postanowienie, wówczas sennik oznajmia, że poszukujesz mentora, lub ktoś, kto będzie miał silny wpływ na Twoje życie.
  Jeśli we śnie widzisz osobę, która postanawia Ci zaszkodzić wówczas jest to znak, że powinieneś zachować czujność, ponieważ w realnym życiu może czekać Cię wiele niebezpieczeństw.