Ponton

Ponton we śnie podobnie jak łódź jest symbolem spokojnej przystani, postrzegania świata na wodzie jako oazy, która może zapewnić człowiekowi bezpieczeństwo. Ten symbol senny może przybierać również znaczenie negatywne jeśli będzie dotyczył problematycznych sytuacji oraz ratunku. Sen o pontonie może bowiem oznaczać, że z powodu życiowych trudności, będziesz musiał się chwytać czegokolwiek, co będzie w pobliżu.

Symbolika snu Ponton

Widok pontonu w snach to znak, że w najbliższym czasie czeka Cię wiele przeżyć, które wiele Cię nauczą. Doświadczenie, które zdobędziesz, pozwoli Ci podejmować lepsze decyzje w przyszłości.

Dryfowanie pontonem na morzu jest oznaką potrzeby spokoju i wypoczynku z dala od zgiełku wielkich aglomeracji i wzroku innych ludzi.

Przebity ponton to według sennika to zapowiedź drobnych problemów, które po pewnym czasie staną się tylko historią.

Dmuchanie pontonu we śnie wskazuje na wiarę w projekt, który może się okazać bardzo dochodowy.

Mały ponton, na którym się nie mieścisz, wskazuje na to, że możesz w życiu potrzebować pomocy osoby, z którą od dłuższego czasu nie utrzymujesz kontaktu.

Pływanie na pontonie to według sennika znak, że Twoje marzenia będą zależały od kogoś, kto jest dla Ciebie obcy.

Ponton a sennik mistyczny

Ponton kojarzony jest w snach z wolnością oraz poszukiwaniem nowych wyzwań. Jest także symbolem bezkresu oraz zapowiedzią wielu zmian w życiu.